featured

Galatasaray Taraftarı İkiye Bölündü!

Galatasaraylı taraftarlar, 32 yaşındaki futbolcunun iki önce sosyal medya hesabından yaptığı “Aslan Kral” paylaşımına hem sert hem yapıcı yorumlarda bulundu. Taraftarların bir bölümü “”Arda’nın geri dönmesini isterken, diğer yarısı tekrar döndüğünde Galatasaray’a hiçbir şey veremeyeceğini savundu.

Galatasaray Taraftarından Arda Turan’a Tepkiler Büyük

Galatasaray’ın eski yıldızı Arda Turan’ın yuvaya dönmek istemesi camiayı ikiye böldü. 22 Kasım’da Türk Telekom Stadı’nda oynanan Medipol Başakşehir müsabakası öncesi dargın olduğu Teknik Direktör ’in elini öperek aradaki buzları eriten 32 yaşındaki futbolcunun son olarak sosyal medyadan Galatasaray ile ilgili paylaştığı “Aslan Kral” paylaşımı büyük dikkat çekti.

Yapılan bu paylaşım üzerine Galatasaray taraftarı ikiye bölündü. Bir yarısı “Arda gelirse süper olur” şeklinde yorumlarda bulunurken diğer yarısı “Galatasaray’a hiçbir şey veremez” şeklinde yorumlarda bulundu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

GOLMAKİNESİ.NET - HARBİGOL.COM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!