Abdullah Avcı Devre Arası Transferleri Hakkında Konuştu

Abdullah Avcı Devre Arası Transferleri Hakkında Konuştu
19
A+
A-

Teknik Direktörü devre arasında yapacakları hakkında bazı bilgiler verdi. Avcı, başkanın ve yönetim kurulunun transferler için sunduğu bütçe ve sayı üzerinden hareket edeceklerini söyledi.

Sabah gazetesi tarafından Borsa İstanbul Yerleşkesi’nde gerçekleşen Uluslararası Ekonomi Forumu’na katılan Avcı, forum sonrasında basın mensuplarının sorularını da cevapladı.

Sezona Biraz Sıkıntılı Başladı

Beşiktaş sezona biraz sıkıntı içinde başlamalarına rağmen son haftalarda aldıkları başarılı sonuçlar ile toparlanmayı bildi. Avcı bu konuda maçlara haftalık bakılması gerektiğini, ligin çok değişik ilerlediğini ve bu değişkenliğe göre hareket edilmesi gerektiğini belirtti. Sıkıntılı başladıklarını ancak hemen toparladıklarını söyleyen Avcı, diğer takımların iyi başlamasına rağmen aşağı doğru düşüşe geçtiklerini ifade etti.

Abdullah Avcı : “Belirlenen Bütçeye Göre Hareket Edeceğiz”

çalışmaları konusunda gelen soruları da cevaplayan başarılı teknik adam, sunulan bütçeye göre hareket edeceklerini belirtti. Başkanın ve yönetim kurulunun belirlediği bütçe dahilinde transfer kovalanacağını söyledi. Ayrıca en iyisini yapmaya çalıştıklarını ve bunun için çaba gösterdiklerini de ekledi.

Uluslararası Ekonomi Forumu hakkında da düşüncelerini paylaşan Avcı, evrensel futbolda, futbol ekonomisinin gündemde olduğu bu durumda ilerleyen süreçlere büyük faydası olacağını ifade etti. İlerleyen zamanlarda işlemlerinin nasıl sonuçlanacağını hep beraber göreceğiz.

Günün maçlarını görmek için buraya tıklayın!

Günün Harbi Kuponları sayfasını görmek için buraya tıklayın!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.