featured

Ahmet Nur Çebi’den Cenk Tosun Açıklaması!

Everton’da istenilen performansı gösteremediği için her an ayrılması beklenen hakkında yönetiminden önemli bir açıklama yapıldı. Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi Cenk Tosun hakkında konuştu.

Cenk, Beşiktaş’ın Sevdiği Bir Futbolcudur

Siyah-beyazlı eski oyuncunun gündemde olduğunu söyleyen Ahmet Nur Çebi, “ gündeme geldi. Beşiktaş’ın sevdiği bir futbolcudur. Kulübe ciddi rakamlar da kazandırmıştır. Onun satışında da ben vardım ve satışını planladım. ağır hareket ediyor, belki haklı gerekçeleri vardır ama TFF’den cevap alamadan Cenk Tosun’a cevap veremedik. Onunla görüşmeden bir yerle anlaşırsa çok üzülürüz ama durum bu” sözlerini kullandı.

Teknik direktör Abdullah Avcı ile görüşmeleri hakkında konuşan Çebi “Abdullah hocamız ile görüştük, 1-2 transfere ihtiyacımız var ancak Beşiktaş’ın durumunu hocamızda biliyor ve bunu kabul ediyor. Her şeye rağmen 1-2 transfer istiyoruz ve takımdan ayrılacak olan da yok” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

GOLMAKİNESİ.NET - HARBİGOL.COM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!