Ali Koç ‘un Cezası Tahkim Kurulu İle Kaldırıldı!

Ali Koç ‘un Cezası Tahkim Kurulu İle Kaldırıldı!
27
A+
A-

PFDK’nın Başkan Ali Koç’a verdiği 30 günlük cezayı tahkim kararı ile kaldırması üzerine , Fenerbahçe Galatasaray derbisine katılma kararı aldı. Bu karara bazı Galatasaray taraftarı ve üyeleri itiraz ederken, cezanın kaldırılması sonrasında çeşitli gelişmeler yaşandı.

ali koç
ali koç

Galatasaray – Fenerbahçe derbisi öncesi son dakika gelişmeleri yaşanıyor.

PFDK’nın verdiği 30 günlük cezası tahkim tarafından kaldırılan Fenerbahçe Başkanı Koç derbiye gitme kararı aldı.

Verilen Karar Şu Yazıyla Bildirildi

“TFF Tahkim Kurulu 27 Eylül 2019 günlü (44) sayılı olağanüstü toplantısında gündemindeki dosyayı inceleyerek aşağıdaki kararları almıştır. (*)

Fenerbahçe Futbol A.Ş.’nin, Başkanı Ali Koç ile ilgili PFDK’nın 17.09.2019 tarihli E.2019-2020/115 K.2019-2020/134 sayılı kararına itirazı incelendi. Duruşma için tayin edilen, 27.09.2019 Cuma günü saat 10:30’da Fenerbahçe Futbol A.Ş., vekilleri Av. Alper PİRŞEN ve Av. Özge TOKARLI’nın hazır olduğu görüldü, sözlü beyanları alındı. Yapılan müzakere neticesinde;

– Fenerbahçe Futbol A.Ş. Başkanı Ali Yıldırım Koç’un sportmenliğe aykırı açıklamada bulunması nedeniyle FDT’nin 38/1-b maddesi uyarınca 30 gün hak mahrumiyeti ve 20.000,00 TL para cezası verilmesi yönündeki PFDK kararının; kaldırılmasına oybirliği ile,

Karar verilmiştir.”

Derbiye de Katılacak!

Volkan Demirel geçtiğimiz günlerde Ersun Yanal’ın teknik ekibine katılmıştı. Fenerbahçe Galatasaray derbisine katılma kararı alan Demirel, maçı Türk Telekom Stadı’nın soyunma odasından takip edecek.

Futbolu bıraktıktan sonra Fenerbahçe’nin teknik heyetinde görev almaya başlayan Volkan Demirel’in derbiyi Türk Telekom Stadı’nda izlemesi beklenmiyor.

Fenerbahçe kulübesinde yer almak için yetkiye sahip olmayan Volkan Demirel’in maçı kulübenin arkasında izleyip izlemeyeceği merak ediliyordu. Ali Koç ile izleyebileceği tahmin edilirken beklendiği gibi olmadı.

Ali Koç cezasının kaldırılmasından sonra Sarı-Lacivertli takımın antrenörünün tribünde olası tepkiler nedeniyle tribünde yer almayacağı belirtiliyor.

Uzun yıllar Fenerbahçe kalesini koruyan Volkan Demirel, bu kez Altay ve Harun’u maça hazırlamak için mesai harcıyor.

Günün iddaa tahminleri için buraya tıklayın.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.