Arda Turan ‘ın Eşinden Evliliğimiz Dört Dörtlük Değil Ama…

Arda Turan ‘ın Eşinden Evliliğimiz Dört Dörtlük Değil Ama…
178
A+
A-

İkinci bebeğine hamile olan Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan, evlilikleri hakkında önemli yorumlarda bulundu. Evliliklerini ayakta tutanın ne olduğuna dair bazı açıklamalarda bulunan Aslıhan Doğan Turan, yalanın kırmızı çizgileri olduğunu dile getirdi.

Aslıhan Doğan Turan: “Yalan Kırmızı Çizgimizdir”

Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan
ve Aslıhan Doğan Turan

Futbolcu Arda Turan’ın iki aylık hamile eşi olan Aslıhan Turan, yeni tasarımıyla hem ilk kez poz verdi hem de Şamdan Plus’a samimi pozlar verip samimi açıklamalarda bulundu. Aslıhan Turan’ın açıklamaları şu şekildeydi:

Marka adı olarak Aslıhan Doğan Turan’ı kullanıyorum. Aslında Arda iki soyadı kullanmamı sevmiyor, istemiyor ancak marka için öyle karar verdik. Ben eşime de bu konuyu danıştım.

Yalan, kırmızı çizgimizdir. Huzurlu bir aileyiz. Evliliğimiz dört dörtlük değil ama tartışmaları küsmeden çözebiliyoruz

İkinci bebeğimize iki aylık hamileyim. Planlı bir bebekti. Evlat, bambaşka. Arda ile aklımızı yitirmiş durumdayız. Birbirimize sürekli oğlumuzun fotoğraflarını gösteriyoruz. Arda, Hamda Arda’yı Lalipli diye seviyor. O kelime Arda’nın onu severken kullandığı bir sözcük, anlamı yok.

Bizi Takip Etmeye Devam Edin

Sitemizde her gün yayınlanıyor. Günün İddaa Kuponları sayfamıza mutlaka göz atın! Buradaki ile kazancınızı gayet kesin bir şekilde katlayabileceğinizi göreceksiniz.

Basketbol kategorimizi de takip ederek banko maçlarımız nba tahminleri yazılarımızı okuyarak kuponlarınızı daha kazançlı hale getirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.