BASKETBOL KUPONU 12.01.2021

BASKETBOL KUPONU 12.01.2021
4.635
A+
A-

Kuponları sayfamızda harbigol.com oluşumu bünyesindeki basketbol aşıklarının her gün kendi iddaa analiz leri veya dahilinde tahminleri yer almaktadır. Eğer oynayarak kazanç elde etmek istiyor ya da bunu bir hobi olarak yürütmek istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin.

BASKETBOL KUPONU – 1

Orlando – MilwaukeeToplam Sayı (223,5) Üst
Washington – PhoenixToplam Sayı (228,5) Üst
Atlanta – PhiladelphiaToplam Sayı (218,5) Üst
ORAN3.51
YAZARKÜRŞAT ÇİÇEK

BASKETBOL KUPONU – 2

Charlotte – New York Sonucu 1
Washington – PhoenixMaç Sonucu 2
Sacramento – IndianaMaç Sonucu 2
ORAN2.32
YAZARKÜRŞAT ÇİÇEK

Basketbol kuponları, genellikle gece geç saatler yaklaştığı zaman paylaşılır. Eğer basketbol kategorisine ilgiliyseniz kuponlarımızdan hemen haberdar olabilmek için sağ alttaki alarm simgesine tıklayıp bildirimleri açabilirsiniz. Harbigol.com iddaa tahminleri, kuponlarınız için mutlaka faydalı maçlar içerecektir. Ancak biz yinede kendi bireysel araştırmalarınızı yaparak bizim kuponlarımızı değerlendirmenizi öneriyoruz. Günün kuponu ile de aynı paylaşımlar yapılacaktır.

Günün Kuponları kategorimizi de takip etmeyi unutmayın.

Bizi Takip Edin

İddaa Tahminleri sayfamızdan her gün paylaşılan günlük kuponumuzu da takip etmeyi unutmayın. Günün iddia kuponları uzman ekibimiz tarafından ayrıntılı bir şekilde araştırmalar yapılarak hazırlanıyor. Basketbol kategorimizde ise basketbol haberlerinden günün basket kuponlarına kadar pek çok içerik yer alıyor.

Matematiksel Tahminler sayfamızda ise adından da anlaşılacağı üzere karşılaşmaların robotumuz tarafından matematiksel olarak incelenmesi sonucu ortaya çıkan yer alıyor. Spor Toto sayfamızda ise her hafta paylaşılan TOTO kuponlarımızı takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.