featured

Belhanda Galatasaray’dan Ayrılıyor Mu?

Galatasaray‘da kötü performansı ve son maçında eleştirilerin merkezinde yer alan Belhanda için Faslı oyuncunun temsilcisi William D’avila bazı açıklamalarında bulundu.

Radyospor’da Özgür Sancar’ın sorularını yanıtlayan D’avila, “Ocak’ta ayrılması söz konusu değil. Galatasaray ondan memnun.  ayrılmasını istemiyor. Ayrıca Belhanda’da aynısını düşünüyor. Şimdi ayrılması mümkün değil. Kulüp ondan gerçek anlamda çok memnun, Yüzde yüz, hatta yüzde 1000 onunla devam etmek istiyorlar” dedi.  

D’avila: “Kontrol etsinler, Belhanda ‘nın oynadığı maçlarda kazanıyor.”

Belhanda
Belhanda

Faslı futbolcunun başarılı olduğunu eden William D’avila, “Kontrol etsinler, Belhanda’nın oynadığı maçlarda kazanıyor. Oynamadığı maçlarda ne oluyor; sonuca baksınlar. Son maçta olanları gördüm. Bu ilk kez olmuyor. Bu Belhanda ile Galatasaray arasındaki tutkulu hikâyeyi gösteriyor. Ben özellikle son üç ayda her şeyi yakından gözlemledim. Belhanda oynadığı zaman Galatasaray’ın nasıl başarılı sonuçlar aldığını, oynamadığı zaman ise başarısız olduğunu görüyorum” ifadelerini kullandı. 

Faslı futbolcunun Galatasaray ile olan sözleşmesi 2021 yılında sona erecek. Sarı kırmızılı takımda çok iyi bir sözleşmesi bulunan ünlü oyuncu ne yazık ki istenilen performansı gösteremiyor. Geçen yaz olduğu gibi devre arasında da kendisine talip olan herhangi bir takım bulunmuyor. Bütün bunlardan dolayı onun için en iyi seçenek sözleşmesinin sonuna kadar takımda kalmak konusunda ısrar etmesi. Aksi takdirde Galatasaray yönetimi ünlü oyuncu ile yolları ayırmak zorunda kalabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

GOLMAKİNESİ.NET - HARBİGOL.COM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!