featured

Beşiktaş Başkanlığı İçin 5 Aday Var! En Çok İmza Alan Kim?

Beşiktaş, Fikret Orman istifası sonrasında yeni bir başkan için yönetim kurulu kararıla seçime gidiyor. Siyah-beyazlılarda başkanlığa aday olacak isimler bugün 17:00’de adaylık açıklamalarını tamamladılar. Takımın ikinci Başkanı Serdal Adal, Hürser Tekinoktay, Ahmet Nur Çebi ve İsmail Ünal adaylıklarını resmen açıkladı. Peki başkanlık adaylığı meselesindeki son durum ne?

Yönetimi 13-20 Ekim Arasında Sonuca Varacak

Beşiktaş Yönetimi 13-20 Ekim Arasında Sonuca Varacak
Yönetimi 13-20 Ekim Arasında Sonuca Varacak

Beşiktaş’ta Fikret Orman ayrılığı sonrası siyah-beyazlı ekinim yönetim kurulu olağanüstü seçimli genel kurul kararı almıştı. 13-20 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan kurulun öncesinde başkanlık için aday olarak isimlerin yeterli imzayı toplaması gerekiyor.

Şu an itibariyle siyah-beyazlı ekipte yeteri kadar imza toplamayı başaran 5 aday var. Serdar Adalı, Ahmet Nur Çebi, İsmail Ünal, Hürser Tekinoktay gibi isimler için yeterli imza toplandı. Fikret Orman, adaylığa çıkmayacak olmasına karşın tarafında yeteri kadar imza toplanan isimlerden biri olmayı başardı.

Yazar Kuponları

Yazar Kuponları sayfamızda sitemizin yazarları her gün kazandıran tahminlerini paylaşıyor. Eğer farklı tahminler görüp kuponunuzu daha kazançlı hale getirmek istiyorsanız yazar kuponları sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Yazarlarımızın kuponları ile daha geniş ve kapsamlı tahminlere ulaşabilirsiniz.

Günün İddaa Kuponları

Günün iddaa kuponları sayfamıza giderek de banko maçı kuponları için daha ayrıntılı tahminler hazırlayabilirsiniz. Günün iddaa kuponları sayfamız yazarlarımızın kuponlarını da içermektedir. Girip ziyaret ederek birçok maçı takip edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

GOLMAKİNESİ.NET - HARBİGOL.COM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!