Beşiktaş Borç Batağında! Ne Kadar Borcu Var?

Beşiktaş Borç Batağında! Ne Kadar Borcu Var?
21
A+
A-

2019 yılı 3. olağan Divan Kurulu toplantısı Beşiktaş ‘taki Vodafone Park’ın toplantı salonunda yapıldı. Taraftarlar, tuttukları takımların ne kadar borcu olduğunu da elbette önemsiyor. Öyleki takımlar borçlarını kapatmak istedikleri zaman bazen taraftarlarında da yardım isteyebiliyor. Son yapılan Divan Kurulu Toplantısı’nda Beşiktaş’ın borcu açıklandı. Beşiktaş’ın borcu ne kadar?

Beşiktaş ‘ın Borcu Ne Kadar?

Beşiktaş Ne Kadarlık Borç İle Kıvranıyor?
Beşiktaş Ne Kadarlık Borç İle Kıvranıyor?

Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk 2019 yılı 3. olağan divan kurulundaki konuşmasından sonra kürsüye çıkan Denetim Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel, Beşiktaş ‘ın toplam borcunu açıkladı. Tuncel, Beşiktaş’ın borcunun 2 milyar 759 milyon 185 bin 877 TL olduğunu söyledi

Takımlar arası borç farkı da dikkat çekti.

A.Ş.’nin borcunun 2 milyar 160 milyon 213 bin 451 TL olurken, Beşiktaş ‘a bağlı dernek ve derneğe bağlı şirketlerin borcu 598 milyon 972 bin 426 TL olduğu söylendi.

Sitemizde her gün maçlar yayınlanıyor. Günün Mavi ve Kırmızı takım kuponlarının kıyasıya yarıştığı Günün Harbi İddaa Kuponları sayfamıza mutlaka göz atın! Buradaki ile kazancınızı gayet kesin bir şekilde katlayabileceğinizi göreceksiniz.

Spor Toto sayfamız da var! Başarılı yazarlarımız her hafta 15 maçlık kuponu hazırlıyor. Kürşat ÇİÇEK, art arda 14 hafta hiç fire vermeden kupon tutturmuştu. Spor Toto, başarılı tahminlerimiz ile takipçilerimize en çok maç kazandıran kategorilerimizden birisidir.

NBA Tahminleri sayfamıza da mutlaka uğrayın! Sitemizin başarılı ekibi konusunda NBA kategorisine de oldukça hakim. Buradan aldığınız kuponların tutma olasılığı çok yüksek olduğu için güvenerek oynayabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.