featured

BUNDESLIGA BAYRAM KUPONU

Bundesliga haftasonu maçları ile devam ederken, bizlerde sizlere şeker tadında bayram kuponu yaptık. Keyif maksatlıdır, aklınıza yatanlardan seçebilirsiniz. İyi bayramlar herkese…

Hamburg – A. BielefeldKarşılıklı Gol 
Mainz – Toplam Gol 2,5 Üst
Köln – F. DüsseldorfToplam Gol 2,5 Üst
ORAN3.24
YAZARKÜRŞAT ÇİÇEK

Bundesliga, Corona salgını sonrası verilen araya 16 Mayıs itibariyle kaldığı yerden devam ediyor. un en çok kazandıran kanalı olan HARBİ TV ‘nin sahibi ve sunucusu olan Kürşat ÇİÇEK, haftasonu paylaşmayı düşündüğü ideal kuponunun yanında ayrıca isteyenlerin arasından seçeceği 5 maçlık kasa katlama tercihlerini paylaştı.

Kasa katlama nın temel mantığı, oranı önemsemeden güvenilen tercihin daha garanti halinde kupona koyulması demek olduğunu severler çok iyi bilirler ama bizleri yeni takip eden okuyucalırımız için örnekleme yapalım. Örneğin bu haftasonu özlenen dolu dolu iddaa bülten görüntüsünün Bundesliga ile ilk adımları atılacak. A takımı ile B takımı maçı için 2.5 gol üstü olacak şekilde değerlendiriyorsanız, emniyetli tercih olarak 1.5 gol üstü olarak kupona koymanızda fayda vardır. Keza aynı şekilde 3.5 hatta 4.5 gol üstüne çıkacağını değerlendiriyorsanız; aynı şekilde emniyetli tercih olarak kasa katlama kuponunuza 2.5 gol üstü olarak tercihinizi koymalısınız

Bundesliga ile kasa katlama serivünine dahil olmak okuyucularımız, harbigol.com ‘un sağ alt köşesinde bulunan bildirimini açıp, paylaşılan tercihler arasından kendi analizleriniz ile seçerek kendi kasa katlama kuponlarınızı yapmalısınız.

Bunun bir şans oyunu olduğunu unutmayın ve ŞANS BİZİMLE OLSUN diyerek kasa katlama kuponlarınızı oynayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

GOLMAKİNESİ.NET - HARBİGOL.COM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!