Çin Futbol Federasyonu’ndan Tarihi Karar!

Çin Futbol Federasyonu’ndan Tarihi Karar!
25
A+
A-

Çin Futbol Federasyonu, herkesi şaşırtan bir karar aldı. Yabancı futbol sayısını 3 + 1’den 4 + 1’e yükseltirken yabancı futbolcuların maaşlarını ise oldukça düşük bir seviyeye çekti. Maksimum 3 milyon Euro alacağı kararına varan Cin Futbol Federasyonu, yüksek maaş nedeniyle yabancı futbolcuların Cin Ligi’ne gelmesini istemiyor.

Çin ‘de Maaşlar En Fazla 3 Milyon Euro Olacak!

Çin Futbol Federasyonu yabancı kuralı konusunda yeni düzenleme getirdi. Daha önce 3+1 olan yabancı kuralı 4+1 olarak değiştirilirken, futbolcu maaşları da yeniden düzenlendi.

Çin Futbol Taraftarı
Çin Futbol Taraftarı

Alınan bu karar göre yabancı futbolcular vergiler dahil en fazla 3 milyon Euro alabilecek. Yerli futbolcular ise en fazla 1.3 milyon Euro kazanabilecek. Bu karar 1 Ocak’tan itibaren yapılacak yeni sözleşmelerde geçerli olacak.

Yüksek maaş nedeniyle Çın Ligi’ne giden birçok ünlü futbolcunun alınan bu karar sonrası takımlarından ayrılması bekleniyor.

Sitemizde her gün yayınlanıyor. Günün İddaa Kuponları sayfamıza mutlaka göz atın! Buradaki tahminleri ile kazancınızı gayet kesin bir şekilde katlayabileceğinizi göreceksiniz.

Basketbol kategorimizi de takip ederek maçlarımız nba tahminleri yazılarımızı okuyarak kuponlarınızı daha kazançlı hale getirebilirsiniz. Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle bol şanslar dilerim. Kendinize iyi bakın.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.