Falcao Real Madrid Maçına Çıkacak Mı?

Falcao Real Madrid Maçına Çıkacak Mı?
7
A+
A-

Dün akşam Sivasspor maçından sonra hakkında detaylı açıklamalarda bulunan Fatih Terim’in, söz konusu performans durumunu Abdurrahim Albayrak ile paylaştığı öğrenildi.

Falcao’nun Sivasspor maçı öncesinde söz konusu karşılaşmada oynayamacağı belli oldu. Yaklaşık 17-18 gündür antrenmanlara dahi çıkmak istemeyen oyuncunun sürekli “Ağrılarım var” deyip takımın yanında olmaması teknik heyeti bir hayli çaresiz duruma sokmuş halde.

 Falcao: “Aşil Tendonumda Ağrı Var”

Falcao

Kulüp doktoru Yener İnce’nin sunduğu futbolcu sağlık raporundaki verilere göre yıldız futbolcu Radamel Falcao ‘nun herhangi bir sağlık sorununun olmadığı ortada. Fatih Terim’in bu konuda bekleme kararı aldığı öğrenildi. ‘Aşil tendonumda ağrı var’ diyerek antrenmanlara çıkmayan oyuncu ile bundan sonra yönetim kanadının ilgileneceği belirtildi. Yaşanan bu gelişmeler sonrasında Terim’in konuşması şu şekildeydi;

Falcao’yu siz çok istediniz, taraftarlara bunu da yansıttınız ve baskı oluşturunuz, oyuncu gelmeden önce bir açıklama yaptım yanlış anlaşıldım, işler ‘ Falcao ’yu istemiyor’ boyutlarına geldi. Şimdi ağrılarım diyor antrenmana çıkmıyor, sağlık heyetine soruyorum hiçbir sorun gözükmüyor umarım en yakın zamanda sorun neyse çözersiniz.”

Günün İddaa Kuponları

Günün iddaa kuponları sayfamıza giderek de maçı kuponları için daha ayrıntılı tahminler hazırlayabilirsiniz. Günün iddaa kuponları sayfamız yazarlarımızın kuponlarını da içermektedir. Girip ziyaret ederek bu maç dışında bir çok maçı takip edebilirsiniz.

Yazar Kuponları

Sitemizde haberinin aksine Yazar Kuponları sayfamızda sitemizin yazarları her gün kazandıran tahminlerini de paylaşıyor. Eğer farklı tahminler görüp maç kuponunuzu daha kazançlı hale getirmek istiyorsanız yazar kuponları sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Yazarlarımızın kuponları ile daha geniş ve kapsamlı tahminlere ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.