Galatasaray’dan Flaş Florya ve Haciz Açıklaması!

Galatasaray’dan Flaş Florya ve Haciz Açıklaması!
6
A+
A-

Florya ve açıklaması geldi! Galatasaray Kulübü, Bankalar Birliği ile imzaladığı yeniden yapılandırma soınucu, kulübün gayrimenkulleri ve hesapları üzerindeki bütün hacizlerin kaldırıldığını açıkladı. Sarı-Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, borçların yapılandırılması ve hacizlere ilişkin önemli bilgiler verildi.

Florya ve Açıklaması

Açıklamada, “Yapılandırma ile kulübümüzün gayrimenkulleri ve hesapları üzerindeki bütün hacizler de kaldırılmıştır.” denildi.

Florya ve Haciz Açıklaması
Florya ve Açıklaması

Florya Metin Oktay Tesisleri’yle ilgili de “Galatasaray Kulübü için mali açıdan son derece önemli olan yapılandırma sürecinin ön koşulları 30 Aralık 2019 itibarıyla tamamlanarak, Florya Metin Oktay Tesisleri arazisi yeniden kulübümüze kazandırılmıştır.” ifadesi kullanıldı.

Bizi Takip Edin

Günün İddaa Kuponu sayfamızdan her gün paylaşılan günlük kuponumuzu da takip etmeyi unutmayın. Günün kuponları uzman ekibimiz tarafından ayrıntılı bir şekilde araştırmalar yapılarak hazırlanıyor.

Günün Banko Maçları kategorimizden de çoğu zaman her gün verdiğimiz maçların değerlendirmesi yapılıyor. Bu kategorideki yazılarımızda yaptığımız analizlere bakarak kendinizi geliştirebilir ve kendi banko maçlarınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Basketbol Kuponları kategorimizde ise günün basket kuponları yer alıyor.

Avrupa Oynanma Yüzdeleri sayfamızda ise iddaa kuponlarınızı yaparken size büyük kolaylık sağlayacak olan Avrupa oynanma yüzdelerini ve 2,5 Üst ile KG kuponlarını görebilirsiniz.

Spor Toto sayfamızda ise her hafta paylaşılan TOTO kuponlarımızı takip edebilirsiniz. Florya ve açıklaması hberimiz bu kadardı. Bizi takip ettiğiniz içi teşekkür ederiz. Bir sonraki haberimizde görüşmek üzere…

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.