Galatasaray’ın Borcu Açıklandı!

Galatasaray’ın Borcu Açıklandı!
20
A+
A-

Galatasaray Kulübü ve kulübe bağlı ortaklıkların 30 Eylül 2019 itibarıyle net borcunun ne kadar olduğu açıklandı. Bu konu taraftarlar tarafından uzun süredir merak ediliyor. Galatasaray borcu bugün gün yüzüne çıktı.

Galatasaray Borcu Ne Kadar?

Galatasaray’ın net borcunun 1 milyar 569 milyon Lira olduğu açıklandı.

Türk Telekom Stadı’ndaki Özhan Canaydın Salonu’nda gerçekleştirilen aralık ayı divan kurulu toplantısında her şey konuşuldu. Başkan yardımcısı Kaan Kançal, sarı-kırmızılı kulüp ve kulübe bağlı ortaklıklarının, 30 Eylül 2019 itibarıyla düzenlenmiş, bağımsız denetimden geçmiş konsolide mali tabloları ile ilgili sunum gerçekleştirdi.

253,7 Milyon Euro

Kançal sunumunda, sarı-kırmızılı kulübün toplam borcunu açıklamazken, konsolide net borcunun 1 milyar 569 milyon lira olduğunu kaydetti. Kançal, döviz cinsinden borcun 253,7 milyon Euro olduğunu belirtti.

Sitemizde her gün yayınlanıyor. Günün İddaa Kuponları sayfamıza mutlaka göz atın! Buradaki ile kazancınızı gayet kesin bir şekilde katlayabileceğinizi göreceksiniz.

Basketbol kategorimizi de takip ederek maçlarımız nba tahminleri yazılarımızı okuyarak kuponlarınızı daha kazançlı hale getirebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.