featured

GÜNEY KORE İDDAA KUPONU – 24 MAYIS PAZAR

Güney Kore kuponu, Corona salgını sonrası verilen araya sonrası kendi liglerine start veren Uzakdoğu ligleri ile bültenlerde yerini aldı. un en çok kazandıran kanalı olan HARBİ TV ‘nin sahibi ve sunucusu olan Kürşat ÇİÇEK, Güney Kore kuponunu sizlerle paylaştı

FC Anyang – Gyeongnam FCToplam Gol 3,5 Alt
Jeonbuk – Daegu FCToplam Gol 3,5 Alt
Chungnam Asan FC – Suwon CityToplam Gol 3,5 Alt
E-Land – Jeonnam DragToplam Gol 3,5 Alt
ORAN2.29
YAZARKÜRŞAT ÇİÇEK

Kasa katlama nın temel mantığı, oranı önemsemeden güvenilen tercihin daha garanti halinde kupona koyulması demek olduğunu severler çok iyi bilirler ama bizleri yeni takip eden okuyucularımız için örnekleme yapalım. Örneğin bu haftasonu özlenen dolu dolu bülten görüntüsünün Güney Kore kuponu ile devamı gelecek. A takımı ile B takımı maçı için 2.5 gol üstü olacak şekilde değerlendiriyorsanız, emniyetli tercih olarak 1.5 gol üstü olarak kupona koymanızda fayda vardır. Keza aynı şekilde 3.5 hatta 4.5 gol üstüne çıkacağını değerlendiriyorsanız; aynı şekilde emniyetli tercih olarak kasa katlama kuponunuza 2.5 gol üstü olarak tercihinizi koymalısınız

Güney Kore kuponu ile serivünine dahil olmak isteyen okuyucularımız, harbigol.com ‘un sağ alt köşesinde bulunan bildirimini açıp, paylaşılan tercihler arasından kendi analizleriniz ile seçerek kendi kasa katlama kuponlarınızı yapmalısınız.

Güney Kore kuponu içerisinden tekrardan kendi analizlerinizi yapmanız sizler için iyi olacaktır. Her zaman kendi şansınızı kendiniz yaratın. olarak bizler sizlere sadece kendi yaptığımız analizleri sunuyoruz. Sizler de tekrar inceleyerek kendi değerlendirmeleriniz ile yeniden oluşum yapabilirisiniz. Güney Kore iddaa kuponu bizlerin kendi şansıdır. Bu şansa ortak olmak tamamiyle sizlerin kendi tercihleri olup, bu işte kazanıldığı gibi kaybedileceğin de hatırlatılması bizlerin insanlık görevidir.

Bunun bir şans oyunu olduğunu unutmayın ve ŞANS BİZİMLE OLSUN diyerek kasa katlama kuponlarınızı oynayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

GOLMAKİNESİ.NET - HARBİGOL.COM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!