GÜNÜN İDDAA KUPONLARI 3.04.2020

GÜNÜN İDDAA KUPONLARI 3.04.2020
111
A+
A-

YAZARLARIMIZ TARAFINDAN PAYLAŞILAN GÜNÜN İDDAA KUPONLARI İÇERİSİNDEN KENDİ MAÇLARINIZI SEÇEREK KENDİ KUPONLARINIZI OLUŞTURABİLİRSİNİZ. YOUTUBE KANALIMIZDAKİ GÜNÜN BANKO MAÇI TERCİHİNİ İZLEMEDEN KUPON YAPMAMANIZI TAVSİYE EDERİZ.

VİDEOMUZU İZLEMEDEN KUPON YAPMAYINIZ

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYINIZ

MASA TENİSİ KUPONU – 1

D. Prokopcov – J. KleprlikMaç Sonucu 1
T. Tregler – A. GavlasMaç Sonucu 1
D. Demchuk – A. TkachenkoMaç Sonucu 1
ORAN2.74
YAZARKÜRŞAT ÇİÇEK

MASA TENİSİ KUPONU – 2

 I. Kanunnikov – A. YolkinMaç Sonucu 1
S. Myagkov – S. BychkovMaç Sonucu 1
I. Kanunnikov – T. VoytekhovMaç Sonucu 1
ORAN2.36
YAZARKÜRŞAT ÇİÇEK

MASA TENİSİ KUPONU – 3

R. Pirvelli – I. KutniyMaç Sonucu 1
V. Vasko – A. LeonenkoMaç Sonucu 1
V. Bilous – M. CherepninMaç Sonucu 1
ORAN2.19
YAZARKÜRŞAT ÇİÇEK

MASA TENİSİ KUPONU – 4

 V. Bilous – I. KutniyMaç Sonucu 1
A. Aronov – A. SadkovMaç Sonucu 2
M. Cherepnin – I. KutniyMaç Sonucu 1
V. Khitrov – V. SazhnevMaç Sonucu 1
ORAN2.94
YAZARKÜRŞAT ÇİÇEK

GÜNÜN İDEAL KUPONU

Belshina – Gorodeya1.Y Gol 0,5 Üst
Star – Ngozi City FCToplam Gol 2,5 Alt
Dinamo Minsk – TorpedoToplam Gol 1,5 Üst
ORAN2.81
YAZARKÜRŞAT ÇİÇEK

YAZAR KUPONU – 1

Belshina – GorodeyaToplam Gol 2-3 Gol
Dinamo Minsk – TorpedoEn Çok Gol 2.Y
ORAN3.14
YAZARDENİZ KURT

YAZAR KUPONU – 2

Belshina – GorodeyaÇifte Şans X-2
Dinamo Minsk – TorpedoÇifte Şans X-2
ORAN2.04
YAZARBİLAL KOÇAK

YAZAR KUPONU – 3

Bank of Taiwan – Yulon Luxgen Dinos Toplam Sayı (174,5) Üst
BATE Borisov – FC Ruh BrestMaç Sonucu 1
Pauian Archiland – Jeoutai Technology BasketToplam Sayı (166,5) Üst
ORAN2.49
YAZARDENİZ KURT
BİLGİ : KUPONLAR GİRİLDİĞİ ZAMAN INSTAGRAM’DAN PAYLAŞIM YAPILMAKTADIR.
İddaa / harbigol.com
İddaa / harbigol.com

Ayrıca İddaa Kuponları Hakkında Bir Konuya da Değinelim

Günün kuponları ile kupon oluştururken dikkat edilmesi  gereken en önemli hususların başında bu işi maddi kazanç kapısı olarak değil keyif almak amacıyla benimsemek ve bu şekilde uygulamaya koymak geliyor. Bu oyunun bir oyun olduğu ve şansa bağlı olduğu, ne kadar emin olursak olalım sonunda kaybedilebileceği hususu unutulmamalı ,ona göre hareket edilmelidir. Bu işi keyif almak için yaptığımızda ise keyif kuponlarından ziyade bütçemiz dahilinde keyif kuponu olarak kupon sayısını minimuma indirmek önemli unsurlardandır. 3 Nisan Cuma kuponları ile dilerim kazanılan bir gün olur.

Günün tahminleri ile yapılan kuponlar onucunda kaybedilebileceği unutulmamalı ve kaybettiğinde ise bizi üzmeyecek, önemsemeyeceğimiz tutarlarda kupon yapmamız bizim avantajımıza olacaktır ve bizi bu işin keyif işi olduğu fikri çizgisinden saptırmayacaktır. Bu noktada kafamızı netleştirdikten sonra, kupon hazırlarken bu işi kendi keyfimiz doğrultusunda yaptığımızdan dolayı diğer kişilerin yapmış olduğu kuponları doğrudan oynayıp bundan bir beklentide bulunmakta yanlıştır.

Günün İddaa Kuponları İle Kendi Analizlerinizi Yapmalısınız

Farklı kişilerin kuponlarından sadece fikir edinilmesi ve bu fikrin ışığında kendi analizlerimiz ile kuponu oluşturmak daha doğru olacaktır. Bu noktayı da geçtikten sonra günün kuponları ile yaptığımız kuponlarımızın tutarlılığı ve kuponlarımızdaki şansın maximuma çıkabilmesi için, kuponlardaki tahmin sayısının olabildiğince az sayıda olmasına önem verilmelidir.  Buna mütakiben , topladığımız  veriler ve yaptığımız analizler sonucunda çıkan sonuçların şans faktörünü de düşünüp içerisinden onu da çıkartmamız gerekmektedir. Daha farklı ifade edecek olursak yaptığımız analizler sonucu 2.5 üst olarak tahmin ettiğimiz bir mücadeleyi   1.5 üst olarak değerlendirip kuponumuzu bu doğrultuda oluşturmak daha tutarlı tahmin yapmamızı sağlar. Oran konusuna fazla takılmamak bizi günün tahminlerinde başarıya götüren kilit rolünü üstlenecektir.

Az Kazanç, Her Türlü Kayıptan İyidir

Her zaman için az kazanç, her türlü kayıptan iyidir felsefesinden devam etmek bizim olumlu sonuç almamıza neden olacaktır. İlk olarak değindiğimiz noktada belittiğimiz gibi kazanç için yapılmayan işin ağır maddi yükümlülükleri de olmamalıdır. Hiçkimsenin günün kuponlarını kesin tutturması mümkün değildir. Kimsenin tahmin sonuçlarını yüzde yüz okuma veya tahmin sonuçlarını farklı yollarla elde etme gibi bir gücü yoktur. Bu yolda para ile kupon satan gibi farklı yöntemlerle ikna yoluna gidip kişilerin ellerindeki parayı gasp edip, kişileri zora sokan dolandırıcılara itimad edilmemelidir.

Kimse sonucunu bildiği (ki bu mümkün değil)  bir tahmine para basıp yasal yollardan gelir elde etmek yerine sizi ikna edip 100 200 lira gibi komik rakamlara sizi ikna etmeye çalışmaz. Öyledir ki bu kişiler bu işi keyif olarak yapanların kapsamı dışında olacaktır. Bu işi zevk için yapmalı ve keyif almaya bakmalısınız.

İddaa Tahminleri İçin Bizi Takip Edin

Yazar kuponları sayfamızda harbigol.com oluşumu bünyesindeki futbol ve spor aşıklarının her gün kendi analizleri dahilinde kupon tahminleri yer almaktadır. Eğer oynayarak kazanç elde etmek istiyor ya da bunu bir hobi olarak yürütmek istiyorsanız yazarlarımızın her gün güncel bir şekilde paylaşılan kuponlarını takip edip analizlerimize güvenebilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Günün İddaa Kuponu sayfamızdan her gün paylaşılan günlük kuponumuzu da takip etmeyi unutmayın. Günün kuponları uzman ekibimiz tarafından ayrıntılı bir şekilde araştırmalar yapılarak hazırlanıyor.

Spor Toto sayfamızda ise her hafta paylaşılan TOTO kuponlarımızı takip edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.