featured

GÜNÜN İDDAA TAHMİNLERİ – TIPSTER TAHMİNLERİ (22 ŞUBAT 2022 SALI)

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYINIZ

GÜNÜN İDDAA TAHMİNLERİ – TIPSTER TAHMİNLERİ

TAKIMLARKAMERACIPOSTACIKEBAPÇI
PSM Makassar – Persib BandungToplam Gol 1,5 Üst
Mumbai City – SC East BengalMaç Sonucu 1 Maç Sonucu 1 Maç Sonucu 1
Enppi Club – SakandaryToplam Gol 3,5 Alt
FK Pardubice – Slovacko Toplam Gol 1,5 Üst Maç Sonucu 2
Başakşehir – Toplam Gol 1,5 Üst Karşılıklı Gol Var
Citta Di C. – Monterosi Tuscia Toplam Gol 1,5 Üst
AC Pisa – Parma Toplam Gol 1,5 Üst
Cremonese – LR Vicenza V. Toplam Gol 1,5 Üst Maç Sonucu 1 Maç Sonucu 1
El Ahly (Mıs) – Misr MakasaMaç Sonucu 1 Maç Sonucu 1
Schaffhausen – ThunToplam Gol 2,5 Üst Toplam Gol 2,5 Üst
Monaco – Unics KazanHnd. 1.Y (0,5 : 0) 1
Rotherham – Morecambe Maç Sonucu 1 Maç Sonucu 1
Aldershot - Dover Toplam Gol 1,5 Üst Maç Sonucu 1
Gateshead – Farsley Celt Maç Sonucu 1 Maç Sonucu 1
Kelty Hearts – Cowdenbeath Maç Sonucu 1
Cliftonville – Warrenpoint Maç Sonucu 1 Maç Sonucu 1
Chelsea – LilleMS&Toplam Gol(4,5)1 & Alt
Villarreal – Juventus Toplam Gol 1,5 Üst
Pordenone C. – MonzaMaç Sonucu 2
Cambridge – Plymouth Maç Sonucu 2
Crewe – Oxford Maç Sonucu 2 Maç Sonucu 2
Barnet – Kings LynnKarşılıklı Gol Var
Soli. Moors - Wealdstone Maç Sonucu 1 Maç Sonucu 1
Chester – Spennymoor Karşılıklı Gol Var Karşılıklı Gol Var
Hayes & Yeading Utd - Truro City Toplam Gol 2,5 Üst
Bolton – Lincoln City Toplam Gol 1,5 Üst
Potenza C. – Catanzaro Maç Sonucu 2
Middlesbrough – W. Bromwich Maç Sonucu 1
Doncaster – Accrington Maç Sonucu 2
Wycombe – Wigan Ath Karşılıklı Gol Var
Notts County – Halifax Town Karşılıklı Gol Var
V. Francavilla – Fidelis A. Maç Sonucu 1

KUPON DEĞİLDİR
SADECE TAHMİN OLARAK PAYLAŞILMIŞTIR

İddaa / harbigol.com
İddaa /

Ayrıca İddaa Kuponları Hakkında Bir Konuya da Değinelim

Günün kuponları ile kupon oluştururken dikkat edilmesi  gereken en önemli hususların başında bu işi maddi kazanç kapısı olarak değil keyif almak amacıyla benimsemek ve bu şekilde uygulamaya koymak geliyor. Bu oyunun bir oyun olduğu ve şansa bağlı olduğu, ne kadar emin olursak olalım sonunda kaybedilebileceği hususu unutulmamalı ,ona göre hareket edilmelidir. Bu işi keyif almak için yaptığımızda ise keyif kuponlarından ziyade bütçemiz dahilinde keyif kuponu olarak kupon sayısını minimuma indirmek önemli unsurlardandır. 22 Şubat Salı kuponları ile dilerim kazanılan bir gün olur.

Günün tahminleri ile yapılan kuponlar sonucunda kaybedilebileceği unutulmamalı ve kaybettiğinde ise bizi üzmeyecek, önemsemeyeceğimiz tutarlarda kupon yapmamız bizim avantajımıza olacaktır ve bizi bu işin keyif işi olduğu fikri çizgisinden saptırmayacaktır. Bu noktada kafamızı netleştirdikten sonra, kupon hazırlarken bu işi kendi keyfimiz doğrultusunda yaptığımızdan dolayı diğer kişilerin yapmış olduğu kuponları doğrudan oynayıp bundan bir beklentide bulunmakta yanlıştır.

Günün İddaa Kuponları İle Kendi Analizlerinizi Yapmalısınız

Farklı kişilerin kuponlarından sadece fikir edinilmesi ve bu fikrin ışığında kendi analizlerimiz ile kuponu oluşturmak daha doğru olacaktır. Bu noktayı da geçtikten sonra günün kuponları ile yaptığımız kuponlarımızın tutarlılığı ve kuponlarımızdaki şansın maximuma çıkabilmesi için, kuponlardaki tahmin sayısının olabildiğince az sayıda olmasına önem verilmelidir.  Buna mütakiben , topladığımız  veriler ve yaptığımız analizler sonucunda çıkan sonuçların şans faktörünü de düşünüp içerisinden onu da çıkartmamız gerekmektedir. Daha farklı ifade edecek olursak yaptığımız analizler sonucu 2.5 üst olarak tahmin ettiğimiz bir mücadeleyi   1.5 üst olarak değerlendirip kuponumuzu bu doğrultuda oluşturmak daha tutarlı tahmin yapmamızı sağlar. Oran konusuna fazla takılmamak bizi günün tahminlerinde başarıya götüren kilit rolünü üstlenecektir.

Az Kazanç, Her Türlü Kayıptan İyidir

Her zaman için az kazanç, her türlü kayıptan iyidir felsefesinden devam etmek bizim olumlu sonuç almamıza neden olacaktır. İlk olarak değindiğimiz noktada belittiğimiz gibi kazanç için yapılmayan işin ağır maddi yükümlülükleri de olmamalıdır. Hiçkimsenin günün kuponlarını kesin tutturması mümkün değildir. Kimsenin tahmin sonuçlarını yüzde yüz okuma veya tahmin sonuçlarını farklı yollarla elde etme gibi bir gücü yoktur. Bu yolda para ile kupon satan gibi farklı yöntemlerle ikna yoluna gidip kişilerin ellerindeki parayı gasp edip, kişileri zora sokan dolandırıcılara itimad edilmemelidir.

Kimse sonucunu bildiği (ki bu mümkün değil)  bir tahmine para basıp yasal yollardan gelir elde etmek yerine sizi ikna edip 100 200 lira gibi komik rakamlara sizi ikna etmeye çalışmaz. Öyledir ki bu kişiler bu işi keyif olarak yapanların kapsamı dışında olacaktır. Bu işi zevk için yapmalı ve keyif almaya bakmalısınız.

İddaa Tahminleri İçin Bizi Takip Edin

Yazar kuponları sayfamızda oluşumu bünyesindeki futbol ve spor aşıklarının her gün kendi analizleri dahilinde kupon tahminleri yer almaktadır. Eğer oynayarak kazanç elde etmek istiyor ya da bunu bir hobi olarak yürütmek istiyorsanız yazarlarımızın her gün güncel bir şekilde paylaşılan iddaa kuponlarını takip edip analizlerimize güvenebilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Günün İddaa Kuponu sayfamızdan her gün paylaşılan günlük kuponumuzu da takip etmeyi unutmayın. Günün iddia kuponları uzman ekibimiz tarafından ayrıntılı bir şekilde araştırmalar yapılarak hazırlanıyor.

Spor Toto sayfamızda ise her hafta paylaşılan TOTO kuponlarımızı takip edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

GOLMAKİNESİ.NET - HARBİGOL.COM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!