Hagi Euro 2020 Kura Seçimine Davet Edilmedi!

Hagi Euro 2020 Kura Seçimine Davet Edilmedi!
32
A+
A-

Türk futbolunun efsane isimlerinden olan Gheorghe Hagi Galatasaray’daki kariyeriyle her taraftarın aklına kazındı. Bu nedenle efsane futbolcunun başına gelen son olay Türkiye gündemini de meşgul ediyor.

Romanya Federasyonu Hagi’yi Neden Davet Etmedi?

Hagi
Hagi

Romanya Federasyonu, beklenmedik bir şekilde Gheorghe Hagi’yi kura çekimine davet etmedi. Herkes davet edileceğini düşünürken Romanya Futbol Federasyonu Hagi’ye herhangi bir davet göndermedi. Romanya’lı Hagi, ülkesinde de çok sevilen ve bilinen bir efsane. Ancak Euro 2020 kura çekimleri için Romanya Futbol Federasyonu kendisini davet etmedi.

Diğer ülkeler kura çekimi için önemli futbolcularını davet ederken Romanya Hagi’yi davet etmedi. Gheorghe Hagi ile federasyon arasında gerilim olduğu için böyle bir olayın yaşandığı söyleniyor. Yapılan haberlere göre efsane futbolcu ile federasyon arasında eskiden bir tartışma olmuş.

Hagi Okullarına Destek Vermemiş

Romanya Federasyonu’nun efsane futbolcu Hagi’yi kura çekimine davet etmemesinin nedeninin futbol okulları olduğu söyleniyor. İki cephe arasında zamanında yaşanan futbol okulları sorunu federasyonun Hagi’yi kuraya davet etmemesiyle sonuçlandı. Söylenene göre Hagi futbol okullarına yeterince destek vermemiş. Bu da iki taraf arasında sorun yaratmış.

Hagi’nin bu sebeple federasyona tepki göstermesi üzerine ise Federasyon Hagi’yi kura çekimine davet etmedi.

İki taraf arasında uzlaşmanın sağlanıp sağlanmayacağı ise merak konusu…

Sitemizde her gün maçlar yayınlanıyor. Günün Mavi ve Kırmızı takım kuponlarının kıyasıya yarıştığı Günün Harbi İddaa Kuponları sayfamıza mutlaka göz atın! Buradaki tahminleri ile kazancınızı gayet kesin bir şekilde katlayabileceğinizi göreceksiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.