Hamit Altıntop İkna Etti UEFA Asker Selamına Ceza Vermedi!

Hamit Altıntop İkna Etti UEFA Asker Selamına Ceza Vermedi!
71
A+
A-

Hamit Altıntop UEFA ile sessiz sedasız görüşmüş. A Milli Takım oyuncularının asker selamı vermesi ile ilgili gelişen disiplin soruşturması sonuçlandı. UEFA’nın kararını herkes merak ediyordu ve karar bugün sonuçlandı. Fakat UEFA’yı ikna eden kişi de epey bir şaşırtıcı.

İkna Etmiş!

UEFA, asker selamı nedeniyle milli takım oyuncularına ceza vermeme kararı aldı. Bu kararda önemli pay sahibi isimlerden birisi de Hamit Altıntop. Futbol Federasyonu yönetim kurulunda yer alan Hamit’in, bazı yöneticileri birlikte UEFA yönetimini ziyaret ettiği ortaya çıktı.

Öğrenilen bilgilere göre ve Bayern Münih gibi üst düzey kulüplerde oynamış olan Hamit’in futbolcu tecrübesinden yararlanarak UEFA’yı ikna ettiği anlaşıldı. Hamit’in, futbolcuların saha içinde bazen milli duygulara kapıldığını ve olası refleksler gösterdiğini ifade ettiği öğrenildi.

Hamit Altıntop’un açıklamalarından tatmin olan UEFA idarecilerinin, ceza tayinine yer olmadığına kanaat ettiği kaydedildi.

Sitemizde her gün banko maçlar yayınlanıyor. Günün Mavi ve Kırmızı takım kuponlarının kıyasıya yarıştığı Günün Harbi İddaa Kuponları sayfamıza mutlaka göz atın! Buradaki ile kazancınızı gayet kesin bir şekilde katlayabileceğinizi göreceksiniz. Kendinize iyi bakın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.