İddaa Günün Basket Maçı – 09 Eylül

İddaa Günün Basket Maçı – 09 Eylül
8
A+
A-

İddaa Günün Basket Maçı – TÜRKİYE – YENİ ZELANDA

İddaa bülteninde içime sinen kendi kuponlarımda değerlendirdiğim ve canlı iddaa bahisinde de değerlendireceğim bana göre iddaa bülteninde yer alan  günün en ideal karşılaşmasını seçip iddaa günün maçı yorumlarımı sizlerle paylaştığımı belirtmek isterim.

Dünya Kupası Sıralama Grupları O grubu mücadelelerinde, Türkiye ile Yeni Zelanda karşı karşıya geliyor. Milli takımımıza baktığımızda en son oynadığı Karadağ mücadelesinde ilk yarı 32-37 mağlup iken ikinci yarı öne geçerek 79-74 Karadağ takımını mağlup etmeyi başardı. İlk yarı daha çok savunmaya yönelik bir oyun tarzımız var. Daha çok ikinci yarı ofansif bir oyun sergileyen bir Milli takımımız var. Yeni Zellanda ya baktığımızda en son Japonya ile oynadığı karşılaşmada 111-81 lik bir skor ile Japonya Milli takımını mağlup ettti. Yeniz Zelanda tam bir ofansif  oyun tarzı ile saha çıkıyor. Bu yüzden Yeni Zelanda karşılaşmaları yüksek tempolu geçtiğini söyleyebilirim. Bu karşılaşmada Milli takımımız rakibinden  16 sayı fark yemez ise olimpiyat elemelerine katılabilecek. Deplasman takımı tempoyu olabildiğince yüksek tutucaktır. Milli takımımız için önemli olan olimpiyat elemelerine katılabilmek. Taraf bahsi olarak sıkıntılı gördüğüm bir mücadele olduğunun altını çizerim ancak yüksek tempolu bir karşılaşma bekliyorum.  Her iki takımdan da bol bol sayı gelicektir. Kesinlikle izlenmesi gereken keyifli bir mücadele olucaktır.

Öncelikle bu karşılaşma için ideal bir kaç tahminimi paylaşmak istiyorum.

Yeni Zelanda’nın 8 fark ile yenileceğini düşünmediğim için  (0:7,5) HMS 2

Yüksek tempolu bir karşılaşma beklediğim için  toplam sayı  en az 172,5 barem aşılır.

Son olarak, banko olarak gördüğüm ve iddaa günün basket maçı olarak nitelediğim bu karşılaşmada en güvenilir tahminim deplasman alt/üst 84,5  üst şeklinde olacaktır.

ŞANS BİZİMLE OLSUN…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.