İNGİLTERE TAHMİNLERİ – 8 ŞUBAT CUMARTESİ

İngiltere liglerine ait tahminlerimizi siz değerli okuyucularımız için harbigol.com‘da İngiltere tahminleri olarak paylaşmak istedim. Alternatif tercihler arasından da aklınıza yatan tercihleri seçerek kendi iddaa kuponunuzu oluşturabilirsiniz.

TERCİH
 Wigan Athletic – Preston Çifte Şans 1-X
Barnsley – S. Wednesday Ev. Gol Yemez Hayır
Swansea City – Derby County Toplam Gol 3,5 Alt
Huddersfield – QPR Çifte Şans 1-X
Reading – Hull City Karşılıklı Gol Var
Luton Town – City Ev. Gol Yemez Hayır
Stoke City – Charlton Sonucu 1
 Brentford – Middlesbrough Sonucu 1
Wimbledon – Fleetwood Karşılıklı Gol Var
Blackpool – Southend Toplam Gol 1,5 Üst
 Doncaster – Rochdale Ev. Gol 1,5 Üst
Peterborough – Oxford Karşılıklı Gol Var
Sunderland – Ipswich Town Çifte Şans 1-X
Coventry – Bolton Sonucu 1
Tranmere – Portsmouth Sonucu 2
 Wycombe – Bristol Rovers Çifte Şans 1-X

Harbigol Günün İddaa Tahminleri

Her gün İddaa Tahminleri sayfamızda bir sonraki günün bültenini yorumluyoruz. Günün kuponları sayfamızda ise ekip olarak belirlediğimiz karşılaşmaları sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yayınladığımız kuponları kendiniz iddaa tahmini yaparak yorumlamalı ve ona göre oynamalısınız. Bu şekilde hem öğrenirsiniz hem de kendi kuponlarınızı yapmanız daha kolay olur. İster sistem kupon oynayın, ister , mutlaka kendi analizlerinizi yapmanızı öneririm.

Sistem nasıl oynanır? İddaa nedir nasıl oynanır? yazılarımız için de blog sayfamıza bakabilirsiniz.

İngiltere Tahminleri / harbigol.com
İngiltere Tahminleri /

İngiltere İddaa tahminleri kuponum 4 maçtan oluşuyor. Harbigol.com sitemizde her gün banko maç videoları yayınlanıyor. Bunun dışında Günün İddaa Kuponu olarak paylaştığımız sayfamızdan da her gün tutmasını yüksek ihtimal gördüğümüz maçları sizlere sunuyoruz. sonuçları ile oynadığınız kuponları takip edebilirsiniz.

İddaa’dan Para Kazanmak

Eğer iddaa’dan para kazanmak istiyorsanız çok iyi bir analizci olmanız gerekiyor. Bunun için de her şeyden önce futbolu sevmeniz şart. Sevmediğiniz bir alanda derin araştırmalar yapmanız pek mümkün olmayacaktır. Bizler bu yüzden iddaayı hobi olarak görmenizi öneriyoruz. Bu sayede hem futbol gibi güzel bir ilgi alanınız olur hem de maddi durumunuzu zora sokmadan küçük paralar kazanabilirsiniz.

İngiltere Tahminleri

İngiltere tahminleri kuponumu bu zamana kadar edindiğim tecrübelerim ile hazırladım. Ancak sizler de bu kuponun üstüne bir şeyler ekleyebilir ve kendi analiz deneyiminizi artırabilirsiniz. İngiltere tahminleri dışında, Bundesliga, La Liga ve İtalya Ligleri de güzel kuponlar çıkarmanız için elverişli olabilir. Eğer iddaa’da kazanma yöntemleri nedir diye soruyorsanız bildiğiniz takımları oynamanız gerektiğini söyleyebilirim. Bildiğiniz teknik direktör, futbolcular ve taktikler her zaman daha iyi analiz yapmanızı sağlar.

İngiltere ligi tahminleri diğer liglere göre biraz daha anlaşılır karşılaşmalara sahiptir. Benim önerim iddaa analizi yapmaya İngiltere Ligleri ile başlamanızdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.