İsveç – İspanya Günün Banko İddaa Maçı / 15 Ekim Salı

İsveç – İspanya Günün Banko İddaa Maçı / 15 Ekim Salı
23
A+
A-

Bugünün karşılaşması İsveç – İspanya arasında oynanacak olan mücadele maçı. Grupta galibiyet serisine Norveç’in son dakika kazandığı penaltı golüyle sonlandıran İspanya, her ne kadar sahanın hakimi görüntüsü çizmiş olsa da Norveç sürekli kanat organizasyonları ile İspanya’ nın duvar defansını yıpratmayı başardı.

İsveç – İspanya Günün İddaa Maçı / 15 Ekim Salı

İsveç - İspanya Günün Banko İddaa Maçı / 15 Ekim Salı
İsveç – İspanya Günün İddaa Maçı / 15 Ekim Salı

Diğer tarafta sadece Norveç’e karşı 2 galibiyeti ve İspanya’ya karşı mağlubiyeti olan İsveç dolu dizgin bir şekilde grupta ikinciliğini devam ettirerek Avrupa Şampiyonası’na katılma isteğini devam ettiriyor.

İki taraf için de bol gollü bir karşılaşma bekliyorum. 1.5 gol üstünün en emniyetli tercih olacağını düşünüyorum.

Günün İddaa Kuponları

Günün iddaa kuponları sayfamıza giderek de maçı kuponları için daha ayrıntılı tahminler hazırlayabilirsiniz. Günün iddaa kuponları sayfamız yazarlarımızın kuponlarını da içermektedir. Girip ziyaret ederek İsveç – İspanya maçı dışında bir çok maçı takip edebilirsiniz.

Yazar Kuponları

Yazar Kuponları sayfamızda sitemizin yazarları her gün kazandıran tahminlerini paylaşıyor. Eğer farklı tahminler görüp maç kuponunuzu daha kazançlı hale getirmek istiyorsanız yazar kuponları sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Yazarlarımızın kuponları ile daha geniş ve kapsamlı tahminlere ulaşabilirsiniz.

Sizlerin de bu maç hakkında ya da başka maçlarla ilgili güçlü olduğunu düşündüğünüz tahminleriniz varsa bunu bizimle paylaşabilirsiniz. için sadece bu tahminler ile yetinmek zorunda da değiliniz. İhtiyacınız olan ayrıntılar ile düzenlenen bu hazır kuponlar ile çok daha büyük risklere girerek daha yüksek paralar kazanabilirsiniz. Yani bu tahminleri kendinizi geliştirmek için de kullanabilirsiniz.  maç tek bir tahminden ibaret değildir. Bugünün banko iddaa maçı  İsveç – İspanya arasındaydı ve sizlerle tahminimizi paylaştık. Umarız bu tahminlerimiz güzel kuponlara sonuç olacaktır. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.