Kuzey İrlanda – Hollanda Banko Maç / 16 Kasım

Kuzey İrlanda – Hollanda Banko Maç / 16 Kasım
12
A+
A-

Bugünün banko olarak değerlendirilen mücadelesi Kuzey İrlanda – Hollanda karşılaşması olacak. Kuzey İrlanda Avrupa Şampiyonası elemelerinde 12 puan ile grubun üçüncü sırasında yer alıyor. 15 puan ile grubun lideri olan Hollanda ise İrlanda’ya konuk olacak. Kuzey İrlanda kendi evinde Hollanda takimini konuk ediyor.

Kuzey İrlanda Gruba İyi Başlamıştı

Banko Maç / Kuzey İrlanda - Hollanda
Maç / Kuzey İrlanda – Hollanda

Gruba çok iyi başlayan Kuzey İrlanda, Almanya ve Hollanda yenilgilerinden sonra avantajlarını kaybetti.

Kuzey İrlanda için bu karşılaşma büyük önem arz ediyor. Kendi evlerindeki bu karşılaşmayı kazanmak isteyeceklerdir. Hollanda ise ne kadar beraberlik yetse dahi grup liderliğini korumak adına maçı kazanmak isteyecektir. İki tarafın da katkılarıyla bol gollü bir olmasını bekliyorum. Yüksek tempolu bir karşılaşma olacağını söyleyebilirim.

Kuzey İrlanda – Hollanda Banko

İddaa bülteninden olarak seçtiğim bu karşılaşmada 1. yarı mutlak bir gol beklediğimden dolayı 1. yarı 0.5 gol üstü bahsini değerlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Alternatif kuponlarımızda 2.5 gol üstü veya 1. yarı 4.5 korner üstü güzel oranlarıyla da denenebilir görüşündeyim.

Banko tahminimiz bu yönde. Güzel bir gün geçirmemiz dileğiyle. ŞANS BİZİMLE OLSUN…

Bir Haberimiz Var!

ekibi olarak sitemizi çok daha eğlenceli ve aktif hale getirmek için yeni bir düzenlemenin peşindeyiz. Ekibimizin iddaalı ve başarılı yazarlarını 2 takıma ayırdık. Mavi ve Kırmızı olmak üzere ayrılan bu iki takım her gün en güvendikleri maçları Günün Harbi İddaa Kuponları sayfamızda belirtecekler. Böyle bir yarışma ortamı ile sitemizin takipçilerine güzel bir içerik çıkarmayı planlıyoruz.

Ayrıca bundan sonra her yazarımızın kendilerine ait özel bir sayfası olacak. Sitemizin takipçileri hangi yazarımızı takip etmek isterse direkt o sayfaya yönelecek. Umarız hoşunuza gider. Görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.