Luyindama Sakat! GS Ödeme Yapmayacak!

Luyindama Sakat! GS Ödeme Yapmayacak!
60
A+
A-

Diz çapraz bağlarında kopma ve menisküsünde yırtık tespit edilen Luyindama ne yazık ki sezonu kapatmak zorunda kaldı. 25 yaşındaki stoperin aylık 100 bin avro olan maaşını değil Kongo Federasyonu ödeyecek.

Galatasaray, bu sezon yaşadığı nedeniyle bir türlü belini doğrultamadı. Falcao ile başlayan şanssızlık neredeyse tüm takımın başına üşüştü. Son olarak Luyindama da ciddi bir geçirdi.

25 Yaşındaki Luyindama Sezonu Kapatmak Zorunda!

Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nin Gambia ile kozlarını paylaştığı maçta beklenmedik bir pozisyonda sakatlanan oyuncunun durumu ciddi. Şanssız stoperin sol diz çapraz bağlarında kopma ve dış menisküsünde yırtık tespit edildi. 25 yaşındaki futbolcu sezonu kapatmak zorunda kalmışken yakın tarihte de ameliyat olacak.

Luyindama
Luyindama

Galatasaray’ın Kulüp Doktoru Yener İnce Luyindama’nın sakatlığının dünya genelinde ortalama 7 ayda tedavi edildiğini söyledi. Ayrıca milli takımda yeterli sağlık kontrollerinin yapılmamasından kaynaklanan bir olduğu için bunun bir sknadal olduğunu da ifade etti.

Muslara’nın Tedavisi Sürüyor

Bu doğrultuda Galatasaray’ın Lyindama’yı devre arasında Premier Lig’e satma planları da suya düşmüş oldu. Luyindama’nın aylık 100 bin avroluk maaşı ise Kongo Federasyonu’ndan alınacak. Sakatlığı nedeniyle milli takımdan dönen Muslera’nın tedavisi de hala devam ediyor.

En güncel haberlerini ve en kaliteli banko maçları her geçen gün kendimizi geliştirerek sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz.

Günün Mavi ve Kırmızı takım kuponlarını görmek için Günün Harbi İddaa Kuponları sayfamıza uğramayı unutmayın. Orada da yer almaktadır. Umarız her şey çok daha güzel olur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.