Malta – İsveç Günün Banko İddaa Maçı / 12 Ekim Cumartesi

Malta – İsveç Günün Banko İddaa Maçı / 12 Ekim Cumartesi
9
A+
A-

grup elemeleri F grubu maçlarında karşılacak olan Malta ve İsveç mücadelesini ele alacağız.

İsveç 11, Romanya 10 ve Norveç’in 9 puan olduğu grupta her an tüm dengeler değişebilir. Bugün Romanya grubun en zayıf takımı olan Faroe Adaları ile karşılaşacak ki o maç ile ilgili tahminimi kanalımız GOL MAKİNESİ TV de anlattım.

Malta – İsveç Günün Banko İddaa Maçı / 12 Ekim Cumartesi

Malta - İsveç Günün Banko İddaa Maçı / 12 Ekim Cumartesi
Malta – İsveç Günün Banko İddaa Maçı / 12 Ekim Cumartesi

Bugün İsveç için çok ama çok önemli bir mücadele olacak. Buradan alacağı 3 puan çok önemli ve İspanya’nın hemen altında 2’ncilik yerini sağlama oturtma maçı olacak. İsveç’in son maçta Norveç’ten aldığı beraberlik en çok Romanya’nın işine yaratmıştı. Bu maç için artık hataya yer vermemek zorunda olan İsveç’in galibiyetten başka şansı olmayacaktır. İsveç galibiyeti için orana baktığımız zaman düşük bir oran mevcut o yüzden oranı biraz daha arttırıp ms 2 ve 1.5 gol üstü olarak değerlendirebilirsiniz.

Günün İddaa Kuponları

Günün iddaa kuponları sayfamıza giderek de kuponları için daha ayrıntılı tahminler hazırlayabilirsiniz. Günün kuponları sayfamız yazarlarımızın kuponlarını da içermektedir. Girip ziyaret ederek Malta – İsveç maçı dışında birçok maçı takip edebilirsiniz.

Yazar Kuponları

Yazar Kuponları sayfamızda sitemizin yazarları her gün kazandıran tahminlerini paylaşıyor. Eğer farklı tahminler görüp kuponunuzu daha kazançlı hale getirmek istiyorsanız yazar kuponları sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Yazarlarımızın kuponları ile daha geniş ve kapsamlı tahminlerine ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.