MATEMATİKSEL TAHMİNLER 01.01.2021

MATEMATİKSEL TAHMİNLER 01.01.2021
24.151
A+
A-

Burada takımların daha önce birbirleriyle çıktıkları maçlarda gösterdikleri performansların istatiksel olarak hesaplanması sonucu ortaya çıkan matematiksel tahminleri paylaşılıyor.

TAHMİNLER

EV SAHİBİDEPLASMAN1.TERCİH 2.TERCİH3.TERCİH
Kawasaki FrontaleGamba OsakaMS 2.5  ÜSTMS  1MS 3.5  ÜST
DhamkAl-FatehIY 0.5  ÜSTMS 2.5  ÜSTIY  2
Al-AmeadeAbhaIY 0.5  ÜSTIY 1.5  ÜSTMS 2.5  ÜST
Al Nasr DubaiAl Wehda(UAE)IY 1.5  ALTMS  1KG  YOK
Banni YasAl-DhafraIY 1.5  ALTMS  1MS 3.5  ALT
NA Hussein DeyES SetifKG  YOKIY 1.5  ALTMS 3.5  ALT
Al-EttifaqAl Wehda MeccaMS 3.5  ALTIY 1.5  ALTMS 2.5  ALT
Al-NajmaAl-Ahli(BHR)KG  YOKMS  1MS 3.5  ALT
Manama ClubAl-BudaiyaMS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
Farsley CelticGuiseleyMS 3.5  ALTIY 1.5  ALTIY 0.5  ÜST
Esperance Sportive de TunisES du SahelIY 1.5  ALTMS 3.5  ALTIY 0.5  ALT
Al-WaslAl Ahli(UAE)IY 0.5  ÜSTIY 1.5  ÜSTMS 2.5  ÜST
EvertonWest Ham UnitedMS 3.5  ALTIY 0.5  ÜSTMS 2.5  ALT
Sheffield Wednesday CountyMS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
EL AhlyWadi Degla SCIY 0.5  ÜSTMS 3.5  ALTMS  1
Manchester UnitedAston VillaIY 0.5  ÜSTMS 2.5  ÜSTMS  2

Matematiksel Tahmin Nedir?

KAZANMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Matematiksel tahmin, günlük ile sistemimizde bulunan algoritmanın belirlediğimiz maçları geçmiş karşılaşmalarına göre değerlendirmesi sonucu ortaya çıkan dır. Tamamen istatiksel olarak hesap yapan bu sistem, takımların geçmiş maçlarda nasıl performans gösterdiklerine göre hareket ediyor. Bu sayede ortaya çıkan sonuç karşılaşmanın muhtemel tahminini bizlere vermiş oluyor.

Neden 3 Farklı Olasılık?

Maç tahmini yapan sistemimiz, bugünkü iddaa tahminleri nin istatiksel olarak hesapladığı karşılaşmalara 3 adet olasılık veriyor. Bunun sebebi bir karşılaşmanın matermatiksel olarak 3 farklı şekilde sonuçlanabileceğidir. maç kavramı yalnızca insanın derin analizi ile ortaya çıkardığı sonuçlar ile meydana gelir. Yapay zekanın bir karşılaşmaya tek bir tahmin vermesi bir nevi kumar olur. Bu nedenle ortaya çıkan 3 olasılıktan 1 tanesini kendi analizlerinize göre seçebilir ve oynayabilirsiniz.

Matematiksel Tahmin İle İddaa Nasıl Oynanır?

Öncelikle “İddaa Nasıl Oynanır?” yazımızı okumanızı öneriyoruz. Tam olarak anladıktan ve birkaç kupon ( değişkendir) oynadıktan sonra matematiksel tahminlerimizi gerçekten anlayabilir hale gelebilirsiniz. Öncelikle karşınıza çıkan karşılaşmaya iyi bakmanız gerekiyor. Direkt olarak olasılıklara ve maç tahminlerine odaklanmayın. İlk önce takımların matematiksel geçmiş maçlarına ve istatistiklerine göz gezdirin. Sonrasında sistemden çıkan 3 farklı olasılıkları inceleyin. Zaman içerisinde programı site içerisine de gömerek sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu sayede sizler de kendi analizlerinizi yapabileceksiniz. Sizin tahmininize ve mantığınıza en çok hangisi uyuyorsa o tahmini oynamanızı öneriyoruz. Ya da Kürşat Çiçek’in her gün videoları paylaştığı YouTube kanalına abone olarak videoları takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.