MATEMATİKSEL TAHMİNLER 11.02.2020

MATEMATİKSEL TAHMİNLER 11.02.2020

Burada takımların daha önce birbirleriyle çıktıkları maçlarda gösterdikleri performansların istatiksel olarak hesaplanması sonucu ortaya çıkan matematiksel tahminleri paylaşılıyor.

TAHMİNLER

Matematiksel Tahmin Nedir?

EVDEP1 OLASILIK2 OLASILIK3 OLASILIK
CDCoquimbo UnidoIY 1.5  ALTMS 3.5  ALTIY  0
Godoy Cruz Antonio TombaCA HuracanMS 3.5  ALTIY 1.5  ALTMS 2.5  ALT
Lao Toyota FCHougang United FCIY 0.5  ÜSTIY 1.5  ÜSTMS 2.5  ÜST
Al DuhailPersepolisMS  2KG  YOKIY 1.5  ALT
Al-Nasr(KSA)Al-SaddIY 0.5  ÜSTMS 2.5  ÜSTIY 1.5  ÜST
DhufarAl-JazeeraIY 1.5  ALTMS 3.5  ALTMS  1
EmmenFC Twente EnschedeIY 0.5  ÜSTMS 2.5  ÜSTMS  1
Polokwane City FCBaroka FCMS 3.5  ALTIY 1.5  ALTMS 2.5  ALT
Carlisle UnitedCheltenham TownMS 3.5  ALTIY 1.5  ALTMS 2.5  ALT
MorecambeMacclesfield TownIY 1.5  ALTMS 3.5  ALTIY  0
Harrogate TownYeovil TownIY 0.5  ÜSTMS 2.5  ÜSTKG 
KAZANMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Matematiksel tahmin, sistemimizde bulunan algoritmanın belirlediğimiz maçları geçmiş karşılaşmalarına göre değerlendirmesi sonucu ortaya çıkıyor. Tamamen istatiksel olarak hesap yapan bu sistem, takımların geçmiş maçlarda nasıl performans gösterdiklerine göre hareket ediyor. Bu sayede ortaya çıkan sonuç karşılaşmanın muhtemel tahminini bizlere vermiş oluyor.

Neden 3 Farklı Olasılık?

yapan sistemimiz, istatiksel olarak hesapladığı karşılaşmalara 3 adet olasılık veriyor. Bunun sebebi bir karşılaşmanın matermatiksel olarak 3 farklı şekilde sonuçlanabileceğidir. kavramı yalnızca insanın derin analizi ile ortaya çıkardığı sonuçlar ile meydana gelir. Yapay zekanın bir karşılaşmaya tek bir tahmin vermesi bir nevi kumar olur. Bu nedenle ortaya çıkan 3 olasılıktan 1 tanesini kendi analizlerinize göre seçebilir ve oynayabilirsiniz.

Matematiksel Tahmin İle İddaa Nasıl Oynanır?

Öncelikle “İddaa Nasıl Oynanır?” yazımızı okumanızı öneriyoruz. Tam olarak anladıktan ve birkaç oynadıktan sonra matematiksel tahminlerimizi gerçekten anlayabilir hale gelebilirsiniz. Öncelikle karşınıza çıkan karşılaşmaya iyi bakmanız gerekiyor. Direkt olarak olasılıklara ve tahminlerine odaklanmayın. İlk önce takımların matematiksel geçmiş maçlarına ve istatistiklerine göz gezdirin. Sonrasında sistemden çıkan 3 farklı olasılıkları inceleyin. Zaman içerisinde programı site içerisine de gömerek sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu sayede sizler de kendi analizlerinizi yapabileceksiniz. Sizin tahmininize ve mantığınıza en çok hangisi uyuyorsa o tahmini oynamanızı öneriyoruz. Ya da Kürşat Çiçek’in her gün videoları paylaştığı YouTube kanalına abone olarak videoları takip edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.