featured

MATEMATİKSEL TAHMİNLER 21.02.2020

Burada takımların daha önce birbirleriyle çıktıkları maçlarda gösterdikleri performansların istatiksel olarak hesaplanması sonucu ortaya çıkan matematiksel tahminleri paylaşılıyor.

TAHMİNLER

Matematiksel Nedir?

EVDEP1 OLASILIK2 OLASILIK3 OLASILIK
Shonan BellmareUrawa Red DiamondsIY 0.5  ÜSTIY 0.5  ÜSTMS  2
IsmailyPyramids FCIY 1.5  ALTMS 3.5  ALTMS 2.5  ALT
SV HornAustria Wien (Youth)IY 0.5  ÜSTMS 2.5  ÜSTMS 3.5  ÜST
SKU AmstettenFC LieferingIY 0.5  ÜSTMS 2.5  ÜSTKG 
KapfenbergFC Blau Weiss LinzMS 2.5  ÜSTIY 0.5  ÜSTMS 3.5  ÜST
Rot-Weiss OberhausenSportfreunde LotteMS 2.5  ÜSTMS  1MS 3.5  ÜST
ToulonVillefrancheMS 3.5  ALTIY 1.5  ALTMS 2.5  ALT
Ajaccio GfcoUSL DunkerqueMS 3.5  ALTIY 1.5  ALTMS 2.5  ALT
Go Ahead EaglesNEC NijmegenIY 1.5  ALTIY  0IY 0.5  ALT
Helmond SportJong Ajax (Youth)MS 2.5  ÜSTMS 3.5  ÜSTIY 0.5  ÜST
Botafogo SPInter de LimeiraMS 3.5  ALTIY 1.5  ALTMS 2.5  ALT
AftureldingBreidablikMS 2.5  ÜSTIY 0.5  ÜSTKG 
Cosenza Calcio 1914FrosinoneMS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
Sporting GijonCadizMS 3.5  ALTIY 1.5  ALTMS 2.5  ALT
Waitakere UnitedHamilton WanderersIY 0.5  ÜSTMS 2.5  ÜSTMS 3.5  ÜST
KAZANMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Matematiksel tahmin, sistemimizde bulunan algoritmanın belirlediğimiz maçları geçmiş karşılaşmalarına göre değerlendirmesi sonucu ortaya çıkıyor. Tamamen istatiksel olarak hesap yapan bu sistem, takımların geçmiş maçlarda nasıl performans gösterdiklerine göre hareket ediyor. Bu sayede ortaya çıkan sonuç karşılaşmanın muhtemel tahminini bizlere vermiş oluyor.

Neden 3 Farklı Olasılık?

yapan sistemimiz, istatiksel olarak hesapladığı karşılaşmalara 3 adet olasılık veriyor. Bunun sebebi bir karşılaşmanın matermatiksel olarak 3 farklı şekilde sonuçlanabileceğidir. Banko kavramı yalnızca insanın derin analizi ile ortaya çıkardığı sonuçlar ile meydana gelir. Yapay zekanın bir karşılaşmaya tek bir vermesi bir nevi kumar olur. Bu nedenle ortaya çıkan 3 olasılıktan 1 tanesini kendi analizlerinize göre seçebilir ve oynayabilirsiniz.

Matematiksel İle İddaa Nasıl Oynanır?

Öncelikle “İddaa Nasıl Oynanır?” yazımızı okumanızı öneriyoruz. Tam olarak anladıktan ve birkaç kupon oynadıktan sonra matematiksel tahminlerimizi gerçekten anlayabilir hale gelebilirsiniz. Öncelikle karşınıza çıkan karşılaşmaya iyi bakmanız gerekiyor. Direkt olarak olasılıklara ve tahminlerine odaklanmayın. İlk önce takımların matematiksel geçmiş maçlarına ve istatistiklerine göz gezdirin. Sonrasında sistemden çıkan 3 farklı olasılıkları inceleyin. Zaman içerisinde programı site içerisine de gömerek sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu sayede sizler de kendi analizlerinizi yapabileceksiniz. Sizin tahmininize ve mantığınıza en çok hangisi uyuyorsa o tahmini oynamanızı öneriyoruz. Ya da Kürşat Çiçek’in her gün maç videoları paylaştığı YouTube kanalına abone olarak videoları takip edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

GOLMAKİNESİ.NET - HARBİGOL.COM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!