MATEMATİKSEL TAHMİNLER 24.02.2020

MATEMATİKSEL TAHMİNLER 24.02.2020

Burada takımların daha önce birbirleriyle çıktıkları maçlarda gösterdikleri performansların istatiksel olarak hesaplanması sonucu ortaya çıkan matematiksel tahminleri paylaşılıyor.

TAHMİNLER

Matematiksel Nedir?

EVDEP1 OLASILIK2 OLASILIK3 OLASILIK
USM AlgerMC AlgerIY 1.5  ALTMS 3.5  ALTMS 2.5  ALT
KasimpasaDenizlisporMS 2.5  ÜSTIY 0.5  ÜSTKG 
ChemnitzerBayern Munchen (Youth)MS 2.5  ÜSTIY 0.5  ÜSTKG  VAR
HammarbyVarbergs BoIS FCIY 0.5  ÜSTMS 2.5  ÜSTIY  1
FC Utrecht (Youth)VolendamMS 2.5  ÜSTKG  VARIY 0.5  ÜST
AZ Alkmaar (Youth)FC EindhovenMS 2.5  ÜSTKG  VARMS 3.5  ÜST
Eintracht FrankfurtUnion BerlinMS 2.5  ÜSTKG  VARIY 0.5  ÜST
St. Patricks AthleticDerry CityMS 3.5  ALTIY 1.5  ALTMS 2.5  ALT
DundalkCork CityMS  1MS 2.5  ÜSTIY 0.5  ÜST
West Ham UnitedMS  1KG  YOKIY 1.5  ALT
Finn HarpsShelbourneIY 0.5  ALTIY 0.5  ALTIY 0.5  ALT
TemperleyGuillermo BrownMS 3.5  ALTIY 1.5  ALTMS 2.5  ALT
Defensa Y JusticiaRosario CentralMS 3.5  ALTIY 1.5  ALTMS 2.5  ALT
KAZANMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Matematiksel tahmin, sistemimizde bulunan algoritmanın belirlediğimiz maçları geçmiş karşılaşmalarına göre değerlendirmesi sonucu ortaya çıkıyor. Tamamen istatiksel olarak hesap yapan bu sistem, takımların geçmiş maçlarda nasıl performans gösterdiklerine göre hareket ediyor. Bu sayede ortaya çıkan sonuç karşılaşmanın muhtemel tahminini bizlere vermiş oluyor.

Neden 3 Farklı Olasılık?

tahmini yapan sistemimiz, istatiksel olarak hesapladığı karşılaşmalara 3 adet olasılık veriyor. Bunun sebebi bir karşılaşmanın matermatiksel olarak 3 farklı şekilde sonuçlanabileceğidir. kavramı yalnızca insanın derin analizi ile ortaya çıkardığı sonuçlar ile meydana gelir. Yapay zekanın bir karşılaşmaya tek bir vermesi bir nevi kumar olur. Bu nedenle ortaya çıkan 3 olasılıktan 1 tanesini kendi analizlerinize göre seçebilir ve oynayabilirsiniz.

Matematiksel İle İddaa Nasıl Oynanır?

Öncelikle “İddaa Nasıl Oynanır?” yazımızı okumanızı öneriyoruz. Tam olarak anladıktan ve birkaç kupon oynadıktan sonra matematiksel tahminlerimizi gerçekten anlayabilir hale gelebilirsiniz. Öncelikle karşınıza çıkan karşılaşmaya iyi bakmanız gerekiyor. Direkt olarak olasılıklara ve tahminlerine odaklanmayın. İlk önce takımların matematiksel geçmiş maçlarına ve istatistiklerine göz gezdirin. Sonrasında sistemden çıkan 3 farklı olasılıkları inceleyin. Zaman içerisinde programı site içerisine de gömerek sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu sayede sizler de kendi analizlerinizi yapabileceksiniz. Sizin tahmininize ve mantığınıza en çok hangisi uyuyorsa o tahmini oynamanızı öneriyoruz. Ya da Kürşat Çiçek’in her gün videoları paylaştığı YouTube kanalına abone olarak videoları takip edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.