featured

MATEMATİKSEL TAHMİNLER 27.02.2020

Burada takımların daha önce birbirleriyle çıktıkları maçlarda gösterdikleri performansların istatiksel olarak hesaplanması sonucu ortaya çıkan matematiksel maç tahminleri paylaşılıyor.

TAHMİNLER

Matematiksel Nedir?

EVDEP1 OLASILIK2 OLASILIK3 OLASILIK
Honka EspooHJK HelsinkiIY 1.5  ALTMS 3.5  ALTMS  1
ASO ChlefParadou ACMS 3.5  ALTIY 1.5  ALTMS 2.5  ALT
Al-SharjahAl-WaslIY 0.5  ÜSTMS 2.5  ÜSTKG 
FC PortoBayer LeverkusenIY 0.5  ÜSTMS 2.5  ÜSTKG 
KAA GentAS IY 0.5  ÜSTMS 2.5  ÜSTIY  1
LASK LinzAZ AlkmaarIY 0.5  ÜSTMS 2.5  ÜSTKG 
Red Bull SalzburgEintracht FrankfurtMS 2.5  ÜSTMS  1MS 3.5  ÜST
ArsenalOlympiakos PiraeusKG  YOKMS  2MS 3.5  ALT
Plaza ColoniaZamora BarinasIY 1.5  ALTMS 3.5  ALTIY  0
Sao Jose PAChapecoense SCMS 3.5  ALTIY 1.5  ALTMS 2.5  ALT
Los Angeles FCClub LeonIY 0.5  ÜSTMS 2.5  ÜSTKG  VAR
Seattle SoundersCD OlimpiaMS 2.5  ÜSTIY 0.5  ÜSTKG  VAR
CSyD Dorados de SinaloaMineros de ZacatecasMS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 0.5  ÜST
KAZANMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Matematiksel tahmin, sistemimizde bulunan algoritmanın belirlediğimiz maçları geçmiş karşılaşmalarına göre değerlendirmesi sonucu ortaya çıkıyor. Tamamen istatiksel olarak hesap yapan bu sistem, takımların geçmiş maçlarda nasıl performans gösterdiklerine göre hareket ediyor. Bu sayede ortaya çıkan sonuç karşılaşmanın muhtemel tahminini bizlere vermiş oluyor.

Neden 3 Farklı Olasılık?

Maç tahmini yapan sistemimiz, istatiksel olarak hesapladığı karşılaşmalara 3 adet olasılık veriyor. Bunun sebebi bir karşılaşmanın matermatiksel olarak 3 farklı şekilde sonuçlanabileceğidir. maç kavramı yalnızca insanın derin analizi ile ortaya çıkardığı sonuçlar ile meydana gelir. Yapay zekanın bir karşılaşmaya tek bir vermesi bir nevi kumar olur. Bu nedenle ortaya çıkan 3 olasılıktan 1 tanesini kendi analizlerinize göre seçebilir ve oynayabilirsiniz.

Matematiksel İle İddaa Nasıl Oynanır?

Öncelikle “İddaa Nasıl Oynanır?” yazımızı okumanızı öneriyoruz. Tam olarak anladıktan ve birkaç oynadıktan sonra matematiksel tahminlerimizi gerçekten anlayabilir hale gelebilirsiniz. Öncelikle karşınıza çıkan karşılaşmaya iyi bakmanız gerekiyor. Direkt olarak olasılıklara ve maç tahminlerine odaklanmayın. İlk önce takımların matematiksel geçmiş maçlarına ve istatistiklerine göz gezdirin. Sonrasında sistemden çıkan 3 farklı olasılıkları inceleyin. Zaman içerisinde programı site içerisine de gömerek sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu sayede sizler de kendi analizlerinizi yapabileceksiniz. Sizin tahmininize ve mantığınıza en çok hangisi uyuyorsa o tahmini oynamanızı öneriyoruz. Ya da Kürşat Çiçek’in her gün maç videoları paylaştığı YouTube kanalına abone olarak videoları takip edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

GOLMAKİNESİ.NET - HARBİGOL.COM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!