MATEMATİKSEL TAHMİNLER 6.02.2021

MATEMATİKSEL TAHMİNLER 6.02.2021
22.898
A+
A-

Burada takımların daha önce birbirleriyle çıktıkları maçlarda gösterdikleri performansların istatiksel olarak hesaplanması sonucu ortaya çıkan matematiksel tahminleri paylaşılıyor.

TAHMİNLER

EV SAHİBİDEPLASMAN1.TERCİH 2.TERCİH3.TERCİH
Botafogo RJRecifeMS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
Cosenza SPALMS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
Salernitana ChievoMS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
Le HavreParisMS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
Barnsley Derby CountyMS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
Bournemouth BirminghamMS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
Middlesbrough BrentfordMS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
MillwallS. WednesdayMS 3.5 ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
QPR Blackburn R.MS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
WycombeNottingham F.MS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
Newcastle Utd SouthamptonMS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
Fleetwood Bristol RoversMS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
Stevenage MorecambeMS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
Sevilla GetafeMS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT
Bşb Erzurum KayserisporMS 3.5  ALTMS 2.5  ALTIY 1.5  ALT

Matematiksel Tahmin Nedir?

KAZANMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Matematiksel tahmin, günlük iddaa tahminleri ile sistemimizde bulunan algoritmanın belirlediğimiz maçları geçmiş karşılaşmalarına göre değerlendirmesi sonucu ortaya çıkan iddaa tüyoları dır. Tamamen istatiksel olarak hesap yapan bu sistem, takımların geçmiş maçlarda nasıl performans gösterdiklerine göre hareket ediyor. Bu sayede ortaya çıkan sonuç karşılaşmanın muhtemel tahminini bizlere vermiş oluyor.

Neden 3 Farklı Olasılık?

Maç tahmini yapan sistemimiz, bugünkü iddaa tahminleri nin istatiksel olarak hesapladığı karşılaşmalara 3 adet olasılık veriyor. Bunun sebebi bir karşılaşmanın matermatiksel olarak 3 farklı şekilde sonuçlanabileceğidir. Banko maç kavramı yalnızca insanın derin analizi ile ortaya çıkardığı sonuçlar ile meydana gelir. Yapay zekanın bir karşılaşmaya tek bir tahmin vermesi bir nevi kumar olur. Bu nedenle ortaya çıkan 3 olasılıktan 1 tanesini kendi analizlerinize göre seçebilir ve oynayabilirsiniz.

Matematiksel Tahmin İle İddaa Nasıl Oynanır?

Öncelikle “İddaa Nasıl Oynanır?” yazımızı okumanızı öneriyoruz. Tam olarak anladıktan ve birkaç kupon (iddaa maç kodları değişkendir) oynadıktan sonra matematiksel tahminlerimizi gerçekten anlayabilir hale gelebilirsiniz. Öncelikle karşınıza çıkan karşılaşmaya iyi bakmanız gerekiyor. Direkt olarak olasılıklara ve maç tahminlerine odaklanmayın. İlk önce takımların matematiksel geçmiş maçlarına ve istatistiklerine göz gezdirin. Sonrasında sistemden çıkan 3 farklı olasılıkları inceleyin. Zaman içerisinde programı site içerisine de gömerek sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu sayede sizler de kendi analizlerinizi yapabileceksiniz. Sizin tahmininize ve mantığınıza en çok hangisi uyuyorsa o tahmini oynamanızı öneriyoruz. Ya da Kürşat Çiçek’in her gün banko maç videoları paylaştığı YouTube kanalına abone olarak videoları takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.