Moldova – Arnavutluk Günün Banko İddaa Maçı / 14 Ekim Pazartesi

Moldova – Arnavutluk Günün Banko İddaa Maçı / 14 Ekim Pazartesi
4
A+
A-

Bugünün banko maçı Moldova – Arnavutluk mücadelesi olacak. H Grubunda İzlanda karşısında galibiyet alarak milli takımımızın gruptan çıkması hususunda büyük yardımı dokunan Arnavutluk, Türkiye karşısında da ortaya koyduğu hırslı futbolu ile takdir topladı. Grubun zayıf halkası ise tek puanını Andorra karşısında aldığı 3 puanla devam ettirirken, hala puan beklentisiz futbolu devam ettiriyor.

Moldova – Arnavutluk Günün Banko İddaa Maçı / 14 Ekim Pazartesi

Moldova - Arnavutluk Günün Banko İddaa Maçı / 14 Ekim Pazartesi
Moldova – Arnavutluk Günün Banko İddaa Maçı / 14 Ekim Pazartesi

Arnavutluk deplasmanda da bana göre günün favorisi olmaya aday ama günün bankosu olarak Arnavutluk’un gol bulacağını düşünerek ev sahibi gol yemez hayır olarak değerlendirilebilir.

Günün İddaa Kuponları

Günün iddaa kuponları sayfamıza giderek de banko maçı kuponları için daha ayrıntılı tahminler hazırlayabilirsiniz. Günün iddaa kuponları sayfamız yazarlarımızın kuponlarını da içermektedir. Girip ziyaret ederek Moldova – Arnavutluk maçı dışında bir çok maçı takip edebilirsiniz.

Yazar Kuponları

Yazar Kuponları sayfamızda sitemizin yazarları her gün kazandıran tahminlerini paylaşıyor. Eğer farklı tahminler görüp banko maç kuponunuzu daha kazançlı hale getirmek istiyorsanız yazar kuponları sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Yazarlarımızın kuponları ile daha geniş ve kapsamlı tahminlere ulaşabilirsiniz.

Sizlerin de bu maç hakkında ya da başka maçlarla ilgili güçlü olduğunu düşündüğünüz tahminleriniz varsa bunu bizimle paylaşabilirsiniz. için sadece bu tahminler ile yetinmek zorunda da değiliniz. İhtiyacınız olan ayrıntılar ile düzenlenen bu hazır kuponlar ile çok daha büyük risklere girerek daha yüksek paralar kazanabilirsiniz. Yani bu tahminleri kendinizi geliştirmek için de kullanabilirsiniz. Banko maç tahminleri tek bir tahminden ibaret değildir. Bugünün banko iddaa maçı  Moldova – Arnavutluk arasındaydı ve sizlerle tahminimizi paylaştık. Umarız bu tahminlerimiz güzel kuponlara sonuç olacaktır. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.