Ozan Tufan Fenerbahçe’nin Teklifini Reddetti!

Ozan Tufan Fenerbahçe’nin Teklifini Reddetti!
88
A+
A-

Bu sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Ozan Tufan için yapılan yeni teklif futbolcu tarafından kabul edilmedi! Ozan Tufan gidiyor mu? Sarı-Lacivertlilerin milli oyuncusu Ozan Tufarn maaş ücretlerini düşürmek isteyen Fenerbahçe’nin yeni sözleşme teklifini kabul etmedi. 1-1.5 milyon Euro arasında teklifte bulunan takım yönetiminin bu teklifine olumsuz bakan futbolcu, üç yıldan daha uzun bir süre sözleşme istediğini belirtti.

Ozan Tufan Teklifi Kabul Etmedi!

Ozan Tufan
Ozan Tufan

Fenerbahçe, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan oyuncularını son bir kere daha revize ederken, beraber kalmak istedikleriyle de toplantı düzenledi. Bu isimlerin başında da Tufan var.

Geçen sezonun ikinci yarısından itibaren büyük bir yükselişe geçen başarılı futbolcu, hem sarı-lacivertlilerin hem de milli takımının vazgeçilmezi haline geldi. EURO 2020’de de önemli kulüpler tarafından takip edilecek olan futbolcu, Fenerbahçe ile yaptığı görüşmeleri sonuçsuz bıraktı.

Ücreti Yeterli Bulmadı!

Ünlü futbolcu Fenerbahçe’de devam etmek istiyor. Fakat yükselişte olduğu şu sıralar verilen teklifi de kabul etmek istemiyor. Çok daha uzun süreli bir sözleşme bekleyen ünlü oyuncunun ayrıca teklif edilen ücreti de yeterli görmediği belirtildi.

Ozan Tufan’ın oynamak istediği kulüp Fenerbahçe olsa bile başarılı futbolcuyu birçok Avrupa kulübü takip ediyor. Yollar ayrıldığında her an başka bir kulüple anlaşması an meselesi. Fenerbahçe, bu nedenle başarılı oyuncuyu kimseye kaptırmak istemiyor. Fakat ilerleyen günlerde teklifler tekrar revize edilecek mi henüz bir bilgimiz yok. Hep beraber bekleyip göreceğiz.

Günün banko maçlarını görmek için buraya tıklayın!

Günün Harbi Kuponları için buraya tıklayın!

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.