Real Sociedad Messi ‘yi İstemedi:Başımı Ağrıtır!

Real Sociedad Messi ‘yi İstemedi:Başımı Ağrıtır!
20
A+
A-

La Liga’nın iddialı ekiplerinden olan Real Sociedad’ın teknik direktörlük görevini yapan Imanol Alguacil, Barcelona’nın Arjantinli efsane oyuncusu Lionel Messi ‘yi takımında görmek istemediğini belirtti.

La Liga ekiplerinden olan Real Sociedad’ın tecrübeli teknik direktörü Imanol Alguacil, katıldığı bir teknik direktörlük etkinliğinde gündeme bomba gibi düşen bazı açıklamalarda bulundu. Barcelona’nın Arjantinli yıldız oyuncusu Messi’yi “Başımı ağrıtır.” diyerek takımında görmek istemeyeceğini söyleyen Alguacil, gerekçelerini ise şu şekilde açıkladı.

“Rüya transferim olmaz.”

Imanol Alguacil Messi hakkında konuştu
Imanol Alguacil hakkında konuştu

İşte 48 yaşındaki tecrübeli teknik direktörün o konuşması:

Rüya transferim Messı olmaz. Kendisi, inanılmaz işler başaran inanılmaz bir futbolcu. Ancak Real Sociedad’ın değerleri ve bizim oyun tarzımıza uyacağını düşünmüyorum. Bizim tevazu normallik gibi birtakım değerlerimiz var. Oysa bu tip büyük futbolcular bunlara sahip değil. Messi’ye hocalık yapmak, bana daha çok kazandırabilir ama başımı da ağrıtır.

Yazar Kuponları

Yazar Kuponları sayfamızda sitemizin yazarları her gün kazandıran tahminlerini paylaşıyor. Eğer farklı tahminler görüp kuponunuzu daha kazançlı hale getirmek istiyorsanız yazar kuponları sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Yazarlarımızın kuponları ile daha geniş ve kapsamlı tahminlere ulaşabilirsiniz.

Günün İddaa Kuponları

Günün iddaa kuponları sayfamıza giderek de banko maçı kuponları için daha ayrıntılı tahminler hazırlayabilirsiniz. Günün iddaa kuponları sayfamız yazarlarımızın kuponlarını da içermektedir. Girip ziyaret ederek birçok maçı takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.