Tofaş – Beşiktaş Banko İddaa Maçı 23 Kasım

Tofaş – Beşiktaş Banko İddaa Maçı 23 Kasım
7
A+
A-

Günün banko maçını Tofaş – Beşiktaş karşılaşması olarak düşündüm. Türkiye Süper Liginde Tofaş kendi evinde Beşiktaş’ı konuk ediyor. Ev sahibi Tofaş, ligte oynadığı 8 karşılaşmada 6 galibiyet 2 mağlubiyet ile 14 puan elde ederek ligin 4. sırasında yer alıyor. Tofaş en son Türkiye Süper Ligi karşılaşması olarak 17 Kasımda Fenerbahçe Beko ile girdiği mücadelede kendi evinde 76-82 mağlup olmuştu.

Beşiktaş Ligin 9. Sırasında Yer Alıyor

Tofaş -Beşiktaş
Tofaş -Beşiktaş

Beşiktaş ise; oynadığı 8 karşılaşmada 3 galibet 5 mağlubiyet alarak 11 puan ile ligin 9. sırasında yerini alıyor. Beşiktaş Türkiye Basketbol Süper Ligi karşılaşması olarak 17 Kasımda kendi evinde Bursasporu konuk edip 80-59 mağlup etmeyi başarmıştı. İki takım arasındaki maçları değerlendirdiğimizde son 3 karşılaşmanın Tofaş tarafından kazanıldığını görebiliyoruz.

İki takım arasındaki karşılaşmalarda barem alt üst değerlendirecek olursak ilk yarının oldukça tempolu geçip 2. yarıda oyunun yavaşlayacağını söyleyebiliriz. Barem alt üst olarak düşünürsek tahmini oldukça zor bir karşılaşma. Ancak iddaa sistemi 1. yarı 79.5 olarak belirlediği bu karşılaşmada ben şahsım olarak 1. yarı o kadar sayı çıkabileceğini düşünmüyorum.

Tofaş – Beşiktaş Banko İddaa Tahminim Ne?

1.65 gibi güzel bir orandan alternatif kuponlarımızda 1. yarıyı 79.5 ALT değerlendirebiliriz. Yine akabinde ne kadar 1.25 orandan Tofaş galibiyeti favori gösterilmiş olsa bile ben bu deplasmanda Beşiktaş’ın karşılaşmayı kazanabileceğini düşünüyorum.

Sistem kuponlarımızda;
2.70 orandan ms 2
2.40 orandan (0:2,5) hms 2
2.05 orandan (0:4,5) hms 2 olarak degerlendirilebilir.

Alternatif kuponlarımızda ;
1.60 orandan (0:7,5) hms2
1.55 orandan (0:8,5) hms 2 olarak degerlendirilebilir.

Son olarak günün banko maçı olarak seçtiğim tahmin bu karşılaşmada Beşiktaş’ın 13 sayı fark ile mağlup olmayacağı yönündedir.
Buna göre ;
1.25 orandan handigaplı maç sonucu
(0:12,5) hms 2 bu karşılaşmanın banko tahmini olabilir.

Günün Mavi ve Kırmızı takım kuponlarını görmek için Günün Harbi İddaa Kuponları sayfamıza uğramayı unutmayın. Orada da banko maçlar yer almaktadır. Umarız her şey çok daha güzel olur. Kendinize iyi bakın.

ŞANS BİZİMLE OLSUN…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.