Trabzonspor Liverpool’un İstediği Uğurcan Çakır İçin Ne Kadar İstiyor?

Trabzonspor Liverpool’un İstediği Uğurcan Çakır İçin Ne Kadar İstiyor?
124
A+
A-

Son dönemde yetiştirdiği genç oyuncularla oldukça dikkat çeken Trabzonspor ‘un kalecisi Uğurcan Çakır‘a da gün geçtikçe Avrupa yolu gözükmeye başladı. Liverpool’un başarılı Alman menajeri Jürgen Klopp’un genç kaleciyi yakından takip ettiği belirtildi.

İçin 20 Milyon Euro Bedel İstiyor!

Tam 17 milyon Euro gibi bir paraya Lille’ye giden Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür’den sonra Çakır, Hüseyin Türkmen gibi gençlerle de iyi bir kadro oluşturmayı hedefleyen Trabzonspor’un gelecek vaadeden futbolcuları dünyanın en büyük kulüplerinin gözünden kaçmıyor.

Haber ajanslarına bazı açıklamalarda bulunan Çakır’ın menajeri Engin Korukır, Liverpool’un 23 yaşındaki kaleciyi isteyen 4 kulüpten biri olduğunun haberini verdi. Kokrukır ayrıca Trabzonspor’un Uğurcan için 20 milyon Euro’luk bir bedel belirlediğini de söyledi.

Yerine Kim Gelecek?

Şu an için Liverpool’un nasıl hareket edeceği bilinmiyor. Ancak bazı analistler söz konusu transferin gerçekleşmesine çok yüksek olasılık kolarak bakıyor. Her ne kadar performansını beğendiği kalecisini vermek istemese de buna mecbur kalabilirler. Eğer giderse yerine kimin geleceği konusunda herhangi bir açıklama yapılmış durumda değil. Bu tarz soruları hep beraber bekleyip göreceğiz.

Diğer yandan 600 bin Dolar karşılığında takıma katılan Hosseini’de oldukça güzel performans sergiliyor. Alanyaspor karşısında attığı güzel golle herkesin gönlünde taht kuran Hosseini, geldiğin günden bu yana sewrgilediği performansı ile alkış topluyor. Taraftar tarafından da çok sevilen futbolcunun Trabzonspor’da parlayacağı düşünülüyor.

Günün maçlarını görmek için buraya tıklayın!

Günün Harbi Kuponları için buraya tıklayın!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.