featured

Türkiye – Arnavutluk Günün Banko İddaa Maçı / 11 Ekim Cuma

Bugünün banko maçı Türkiye – Arnavutluk mücadelesi. Grup elemeleri mücadelesinde ilk maçımızı Arnavutluk ile yapmıştık. Deplasmanda 2-0’lık skor galibiyeti ile ayrıldığımız bu mücadele sonrasında galibiyetler serisi devam etmişti. Grupta aldığımız tek mağlubiyet İzlanda deplasmanında aldığımız mağlubiyetti. Arnavutluk cephesinde baktığımız zaman ekip genel olarak kötü bir görüntü çizmiyor. Özellikle bizim grupta yenildiğimiz tek takım olan İzlanda karşısındaki 4-2’lik galibiyeti takdire şayandı.

Türkiye – Arnavutluk Günün Banko İddaa Maçı / 11 Ekim Cuma

Türkiye - Arnavutluk
Türkiye – Arnavutluk

Sakat ya da cezalı tablosuna baktığımız zaman herhangi bir futbolcunun sakat ya da cezalı olduğunu görmüyoruz.

Bugün aynı zamanda İzlanda- mücadelesi de var. Grupta lider olan Fransa’ya hemen altımızda bize pres yapan İzlanda’nın puan kaybetmesi bize çok büyük avantaj sağlayacaktır. Albdulkadir Ömür, Cengiz Ünder ve Dorukan Toköz’ün sakatlıkları söz konusu. Ozan Tufan ise kadroda yer alacak.

Güzel bir maç olcaktır diye düşünüyorum. Türkiye’nin gol atacağını düşünüyoruz yani iddaa, deplasman gol yemez hayır olarak günün bankosu şeklinde değerlendirilebilir.

Günün İddaa Kuponları

Günün iddaa kuponları sayfamıza giderek de kuponları için daha ayrıntılı tahminler hazırlayabilirsiniz. Günün iddaa kuponları sayfamız yazarlarımızın kuponlarını da içermektedir. Girip ziyaret ederek Türkiye – Arnavutluk maçı dışında bir çok maçı takip edebilirsiniz.

Yazar Kuponları

Yazar Kuponları sayfamızda sitemizin yazarları her gün kazandıran tahminlerini paylaşıyor. Eğer farklı tahminler görüp banko maç kuponunuzu daha kazançlı hale getirmek istiyorsanız yazar kuponları sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Yazarlarımızın kuponları ile daha geniş ve kapsamlı iddaa tahminlerine ulaşabilirsiniz.

Hiçbir kupon %100 kazanç garantisi vermez. Sizler bizim tahminlerimiz ile kendi kuponlarınızı şekillendirebilir ve daha fazla kazanabilirsiniz. Sitemizde iddaa konusunda çok fazla ayrıntı bulunuyor. Bu ayrıntılar ile kendinizi kupon hazırlama konusunda daha iyi bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Yani bu tahminleri kendinizi geliştirmek için de kullanabilirsiniz.  tahminleri tek bir tahminden ibaret değildir. Bugünün banko iddaa maçı Türkiye – Arnavutluk arasındaydı ve sizlerle tahminimizi paylaştık. Umarız bu tahminlerimiz güzel kuponlara sonuç olacaktır. Yorumlarınızı yazmayı unutmayın. Görüşmek üzere, hoşçakalın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

GOLMAKİNESİ.NET - HARBİGOL.COM ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!